+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Topení,plyn,voda JK Trade

Klíčová slova: Topení plyn voda měřidla nářádí montáž velkoobchod

E-mail: info@jktradehk.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ??jna 2008

Popis: Topení, plyn, voda, solární technika, měřidla a nářadí JK Trade HK, s.r.o. Velko i maloobchodní prodej, široký sortiment zboží skladem v Hradci Králové, Královehradecký kraj. Nabízíme odborné poradenství a profesionální montáž.

Web: www.jktradehk.cz

Další související informace

AKSOK s.r.o.

velkoobchod – AKSOK s.r.o. - velkoobchod sklo, porcelán, keramika nabízí mimo skla, porcelánu a keramiky také různé dárkové zboží a upomínkové předměty. Mimo tuzemských zdrojů se orientuje na dovoz dekorativní keramiky ze Slovenska, která je na našem trhu ojedinělá díky svému originálnímu designu. Sortiment dárkových a upomínkových předmětů je obohacen o zboží dovážené ze zemí dálného východu.

Montáž satelitu

montáž satelitu – Nabízíme pro domácnosti, firmy a úřady montáže satelitních přijímačů a montáže televizních antén včetně uvedení do provozu, otestování a naladění televizních kanálů, popř. satelitních televizních stanic.

Svezivoda.cz

Voda do firem, Výdejníky, dodávka, dovoz, barely – Jsme společnost zajišťující dodávky vody do firem a kanceláří. Naše služby jsou možné po celé ČR. Dovoz barelové vody Praha a střední čechy. Výdejníky vody i na vodovodní řád po celé ČR. Servis 24 hodin nonstop.

Načítání trvalo 0.0642 sekund.