+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TOPSTONE s.r.o.

Klíčová slova: kamínkový koberec, úprava povrchu betonu

E-mail: cz@topstone.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervence 2013

Popis: Uvažujete-li o povrchové úpravě betonu, ale nemůžete se rozhodnout jakou úpravu zvolit, vyzkoušejte kvalitní kamínkové koberce firmy TOPSTONE s.r.o., vhodné jak pro příjezdové cesty, tak pro zkrášlení vaší zahrady. TOPSTONE s.r.o., firma s dlouholetou tradicí.

Web: www.topstone.cz

Další související informace

Sportmont.cz

sportovní povrchy, úprava hřišt,kurtů,tělocvičen. – výstavba a rekonstrukce hřišť pro obce a města, sportovních hal, tělocvičen, hřišť, tenisových kurtů atd.. Sportmont s.r.o.sportovní povrchy, úprava hřiště, rekonstrukce tělocvičny, výstavba tenisových kurtů,rekonstrukce tenisových kurtů, umělá tráva, tartany

Řezání betonu, jádrové vr

Jádrové vrtání, řezání betonu – Provádíme vrtání a řezání betonu, železobetonu a zdiva stěnovými pilami, jádrové vrtání vrtačkami HILTI, zesilování konstrukcí – uhlíkové lamely, ocelová ztužení, chemické kotvení, požární těsnění prostupů, nosné systémy kabeláží a potrubních rozvodů.

Koberce Carpeta

koberce, koberec, kusové koberce, koberce Praha – Carpeta - specialista na kusové koberce. Přímý obchodní zástupce výrobce. Velkoobchod, vzorková prodejna v Praze a e-shop. Obrovský výběr skladem a objednávky z katalogů. Moderní, klasické, designové a dětské vzory. Individuální design koberců a nestandardní rozměry. Vlněné koberce certifikované WOOLMARK. Materiál: novozélandská vlna, vlna s viskózou, ručně střihané koberce, viskóza, heat-set, frisé. Hotelový, restaurační a klubový program. Skvělá kvalita a příznivé ceny.

Načítání trvalo 0.0771 sekund.