+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TPI ČR

Klíčová slova: požární bezpečnost, sprinklery, požární ochrana

E-mail: info@tpicr.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. srpna 2011

Popis: Projektujeme, realizujeme a udržujeme stabilní hasicí zařízení (SHZ). Komplexně zajistíme Vaši požární bezpečnost od naplánování, tvorby dokumentace, přes komplexní dodávku a instalaci sprinklerových hasicích systémů až po servis, údržbu a školení.

Web: www.tpicr.cz

Další související informace

Montkov - ocelové zárubně

ocelové zárubně, ocelévá vrata, dveře požární – Vyrábíme ocelové zárubně. Dveře požární, interiérové a bezpečnostní. Montáže požární uzávěry, bezpečnostní dveře a mříže. Kovovýroba, kovoobrábění, sváření. Zhotovíme závity technologií Flowdrill. Nabízíme prosklené stěny, dveře, okna z profilů JANSEN.

BT servis

požární bezpečnost staveb, protipožární ochrana – Zajišťujeme kompletně požární bezpečnost staveb, protipožární ochranu, také žaluzie, rolety a sítě. požární bezpečnost staveb, protipožární ochrana, požární ucpávky, žaluzie, rolety, požární úprava elektrických rozvaděčů

H-Komplet s.r.o.

požární ochrana, požární bezpečnost, protipožární – Společnost H-Komplet s.r.o. se sídle v Sokolově v Karlovarském kraji se specializuje na komplexní činnost v oblasti požární ochrany. V tomto odvětví se zabýváme jak školící činností, tak i dodávkami, montáží a revizní činností hasicích přístrojů, požárních klapek, hydrantů, EPS atd.

Načítání trvalo 0.0776 sekund.