+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TPI ČR

Klíčová slova: požární bezpečnost, sprinklery, požární ochrana

E-mail: info@tpicr.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. srpna 2011

Popis: Projektujeme, realizujeme a udržujeme stabilní hasicí zařízení (SHZ). Komplexně zajistíme Vaši požární bezpečnost od naplánování, tvorby dokumentace, přes komplexní dodávku a instalaci sprinklerových hasicích systémů až po servis, údržbu a školení.

Web: www.tpicr.cz

Další související informace

Bezpečnost práce

bezpečnost práce, požární ochrana, školení – Společnost Ramago.net s.r.o. nabízí služby v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Provádíme revize elektrických zařízení, zpracování dokumentace BOZP a PO, školení, prodej a instalace únikového značení a bezpečnostních tabulek a dodávky hasicích přístrojů.

Koordinátor CV BOZP a PO

koordinátor, bezpečnost práce, požární ochrana, do – Firma Kooordinátor CV s.r.o. se specializuje na bezpečnost práce a požární ochranu. Zkušení odborníci s dlouholetou praxí působí po celé České i Slovenské republice. Zajišťujeme školení bezpečnosti práce a požární ochrany.

Karimex Praha s.r.o.

bezpečnost práce, požární ochrana, školení, identi – Zajištění BOZP i požární ochrany formou pravidelného servisu nebo jen zpracování konkrétní dokumentace, provedení školení bezpečnosti práce, požární ochrany, pro řidiče referentských vozidel. Zajištění BOZP i požární ochrany formou pravidelného servisu nebo jen zpracování konkrétní dokumentace, provedení školení bezpečnosti práce, požární ochrany, pro řidiče referentských vozidel.

Načítání trvalo 0.0896 sekund.