+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Údržba budov - zasklívání

Klíčová slova: zasklívání lodžií,zasklívání balkonů,rekonstrukce

E-mail: reg.sites2@webdevel.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ledna 2011

Popis: Údržba budov CZ Schneider s.r.o. Naše firma provádí zasklívání balkonů a lodžií rámovým i bezrámovým systémem, rekonstrukce vstupů panelových domů, zasklívání restaurací a teras, výrobu a montáž zábradlí a další práce.

Web: www.udrzbabudov.cz

Další související informace

OPTIMI spol. s r.o. - zasklívání balkonů a lodžií

zasklívání balkonů, zasklívání lodžií – Jsme certifikovaní výrobci zasklívacího systému v České republice. Provádíme zasklívání lodžií a zasklívání balkonů se zvýšenou únosností závěsů skel a prodlouženou zárukou na 5 let. Nabízíme také originální finský zasklívací systém.

Kryska.cz

katalog firem,katalog odkazů – Kryska.cz je nový katalog odkazů a firem na českém Internetu. Najdete zde podrobné informace o firmách včetně hodnocení, spotřebitelská upozornění a mnohem více. Jednoduché vyhledávání i jednoduchá optimalizace v rámci našeho katalogu.

zasklívání, montované systémy

zasklívání lodžií, zastřešení bazénů, žaluzie, per – Dodáváme kvalitní zasklívací, zastřešovací a stínící techniku včetně odborné a kvalifikované montáže. Provádíme zasklívání lodžií, zastřešování teras, zasklívání altánů, prosklené pergoly, prosklené verandy, žaluzie, markýzy a zastřešení bazénů.

Načítání trvalo 0.0542 sekund.