+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Údržba budov - zasklívání

Klíčová slova: zasklívání lodžií,zasklívání balkonů,rekonstrukce

E-mail: reg.sites2@webdevel.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ledna 2011

Popis: Údržba budov CZ Schneider s.r.o. Naše firma provádí zasklívání balkonů a lodžií rámovým i bezrámovým systémem, rekonstrukce vstupů panelových domů, zasklívání restaurací a teras, výrobu a montáž zábradlí a další práce.

Web: www.udrzbabudov.cz

Další související informace

OPTIMI spol. s r.o. - zasklívání balkonů a lodžií

zasklívání balkonů, zasklívání lodžií – Jsme certifikovaní výrobci zasklívacího systému v České republice. Provádíme zasklívání lodžií a zasklívání balkonů se zvýšenou únosností závěsů skel a prodlouženou zárukou na 5 let. Nabízíme také originální finský zasklívací systém.

Velkoplošné zasklívání výloh a nadrozměrných ploch

velkoplošné zasklívání, zasklívání výloh – Rozbitá výloha? Sklenáři ZTS realizují velkoplošné zasklívání výloh, výkladů. Zasklívání nadrozměrných ploch po celé ČR. Nonstop pohotovost pro zasklívání výkladů a sklenářské práce v Praze a středních Čechách. Expresní velkoplošné zasklívání.

Madrace

matrace, matrace akcia – Informácie ako si správne vybrať matrac. Bolesti a stuhnuté chrbtové svaly sú častými následkami nevhodného matraca. Ak sa rozhodnete pre kúpu nového matraca, mali by ste tak spraviť v špecializovanej predajni, kde Vám školení predajcovia odporučia typ, ktorý doslova „sadne na mieru“ Vašim požiadavkám a potrebám.

Načítání trvalo 0.0652 sekund.