+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Údržba budov - zasklívání

Klíčová slova: zasklívání lodžií,zasklívání balkonů,rekonstrukce

E-mail: reg.sites2@webdevel.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ledna 2011

Popis: Údržba budov CZ Schneider s.r.o. Naše firma provádí zasklívání balkonů a lodžií rámovým i bezrámovým systémem, rekonstrukce vstupů panelových domů, zasklívání restaurací a teras, výrobu a montáž zábradlí a další práce.

Web: www.udrzbabudov.cz

Další související informace

Zasklívání balkónů a žalu

zasklívání balkónů a žaluzií – Zajišťujeme dodávky a montáže zasklívacích systémů pro lodžie domů, teras a dalších kompletů. Nabízíme dodávky dveří a zárubní SAPELLI. Realizujeme vestavěné skříně na míru. Zajišťujeme dodávky a montáže zasklívacích systémů pro lodžie domů, teras a dalších kompletů. Nabízíme dodávky dveří a zárubní SAPELLI. Realizujeme vestavěné skříně na míru.

lodzie-prejda

zasklívání lodžií,výroda + mont.zábradlí a stříšek – Naše firma nabízí systémové zasklívání lodžií a balkónů třemi druhy systémů - posuvné i vyklápěcí, výroba a montáž ocelových a hliníkových zádradlí, výroba a montáž stříšek s výplní sklo, polykarbonát.

zasklívání, montované systémy

zasklívání lodžií, zastřešení bazénů, žaluzie, per – Dodáváme kvalitní zasklívací, zastřešovací a stínící techniku včetně odborné a kvalifikované montáže. Provádíme zasklívání lodžií, zastřešování teras, zasklívání altánů, prosklené pergoly, prosklené verandy, žaluzie, markýzy a zastřešení bazénů.

Načítání trvalo 2.2939 sekund.