+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

UHRYN, s.r.o.

Klíčová slova: Lešení, montáž, demontáž

E-mail: webmaster@market.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ??jna 2008

Popis: Nabízíme kompletní lešenářský servis, montáž a demontáž lešení, pronájem a servis lešení. Likvidace sutě, vyklízení sklepů a půd.Nabízíme kompletní lešenářský servis, montáž a demontáž lešení, pronájem a servis lešení. Likvidace sutě, vyklízení sklepů a půd.

Web: www.leseni-uhryn.cz/

Další související informace

Nové lešení a žebříky Krause

lešení,žebříky,půjčovna,Krause,Stabilo – Prodej, poradenství a půjčovná hliníkových žebříků a lešení. Nabízíme produkty Krause, Stabilo, Corda, Monto-Profi, Protec a další. Prodej, poradenství a půjčovná hliníkových žebříků a lešení. Nabízíme produkty Krause, Stabilo, Corda, Monto-Profi, Protec a další.

ThyssenKrupp Výťahy

výťah, eskalátor, pohyblivý chodník, montáž, servi – ThyssenKrupp dodáva výťahy všetkých typov, eskalátory a pohyblivé chodníky a ďaľšie výrobky z vlastnej produkcie ThyssenKrupp vrátane komplexného servisu a doplnkových služieb. ThyssenKrupp Výťahy, s.r.o.

Brka.cz Lešení

Lešení – Půjčovná lešení ve firmě brka s.r.o je tady. Infrazářiče pro vytápění velkých prostorů můžete mít velmi levně. Specializujeme se na prodej a také půjčování všech stavařských zařízení. Můžete si od nás půjčit také žebříky nebo lešení jako takové.

Načítání trvalo 0.0556 sekund.