+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

V-stav group

Klíčová slova: řezání,asfaltu,demolice,protlaky

E-mail: vanha@vstavolomouc.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?nora 2011

Popis: Naše firma se zabývá výstavbou inženýrských sítí již 12 let- kabelové rozvody,kanalizace,vodovody. Provádíme práce kráčejícím bagrem Menzi Muck a Kaiser S1v extrémním terénu,protlaky pod komunikací,řezání asfaltu,demolice objektů,úpravy povrchů.Veškeré práce Vám naceníme na míru. Přijďte se poradit s odborníky na inženýrské sítě. Kráčející bagr je tady nachystaný pro Vás. Tam kde jiní končí my teprve začínáme.

Web: www.vstavolomouc.cz

Další související informace

Demolice - zemní práce

demolice, zemní práce, výkopové práce, demolice do – Demolice, zemní práce, výkopové práce. Demolice domů, budov, hal. Hloubení bazénů a rybníků včetně terénní pravy. Hloubení a bagrování kanalizace, jímky, základů, plotů a odvoz - převoz materiálu i suti.Bourací práce, nákladní doprava a stavební stroje.

Demolice a bourací práce

demolice, bourací práce – Stavební firma zaměřená na demoliční a zemní práce včetně zpracování a odstranění zemin a sutin. Provádíme demolice výškových staveb a komínů pomocí školených pracovníků. Dále zajišťujeme terénní úpravy a kompletní stavební práce.

Jádrové vrtání Ovsenák

jádrové vrtání,řezání,stěnová pila,odvětrání,radon – Nabízíme speciální stavební práce jako je jádrové vrtání (pr.8-900mm i více), řezání řetězovou diamantovou pilou, řezání stěnovou pilou, odvětrání objektů od vlhkosti a radonu a jiné speciální stavební práce.

Načítání trvalo 0.0659 sekund.