+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Václav Beran - střechy

Klíčová slova: stavba, pokrývačské, klempířské práce, střechy, hr

E-mail: info@strechy-hromosvody.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?nora 2009

Popis: Provádím pokrývačské a klempířské práce, opravy komínů, zhotovuji hromosvody s revizí. Montuji dřevěné stavby typu garáž, zahradní domek, altán, přístřešek. Zabývám se budováním jezírek, zahradních potůčků a fontán. Pokládám a opravuji obklady.

Web: www.strechy-hromosvody.cz

Další související informace

Jak získat zaměstnaní

práce, zaměstnání, job, downsizing, zaměstnanec – Odhalte málo známé trendy, kterých se bojí zaměstnanci po celém světě, především však v USA. Jedním z těchto trendů je např. downsizing, což je propouštění na základě zvyšování efektivity práce.

Pokrývačské práce

Pokrývačské práce, klempířské práce, střechy. – Provádíme pokrývačské,klempířské a tesařské práce šikmých i rovných střech.Zajišťujeme i práce související,jako montáže střešních oken,sádrokartony,ošetření krovů chemickými přípravky,zateplování panelových domů.Izolace střech panelových domů.

ZBORAN, s.r.o.

Stavebné práce, zateplenie budov, dovoz štrkov – Stavebná spoločnosť zabezpečujúca stavebné práce všetkého druhu. Medzi poskytované služby patrí zateplenie budov, dovoz štrkov, prenájom a montáž debnenia, pokládka zámkovej dlažby a odvoz sute. Firma zabezpečuje aj zemné práce a kamenárske práce.

Načítání trvalo 0.0571 sekund.