+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vchodové dveře do bytu

Klíčová slova: Vchodové dveře do bytu

E-mail: martin-matusak@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ledna 2012

Popis: Vchodové dveře do bytu: vchodové dveře plastové, vchodové dveře dřevěné, vchodové dveře dvoukřídlé, vchodové dveře do bytu, bezpečnostní vchodové dveře. Vchodové dveře do bytu vyrábíme ze speciálních lamel smrk, modřín, dub, meranti, s vodou ředitelnými barvami.

Web: vchodove-dvere.blgz.cz

Další související informace

STAVEBNÍ CENTRUM Group

stavební chemie, pažení, bednění, falch, betosan – Stroje a výrobky pro stavebnictví. Půjčovna i prodej malé stavební mechanizace, vysokotlaké vodní čistící techniky Falch. Půjčovna bednění a pažení. Prodej stavební chemie. Zastupujeme značky - LTW, BETOSAN, BASF, Falch, BETONSET. Speciální bobtnavé bentonitové pásky WATERSTOP®. Obedňovací plány zdarma.

Stavbári

stavbaři – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít našich služeb a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ.

Rekonstrukce koupelny

rekonstrukce koupelny Praha 4, rekonstrukce – Rekonstrukce koupelny Praha 4: rekonstrukce bytu, rekonstrukce kuchyně, rekonstrukce koupelny. Kompletní rekonstrukce koupelny veškeré instalatérské práce, elektrikářské práce, topenářské práce, zednické práce, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce koupelny či kuchyně.

Načítání trvalo 0.0779 sekund.