+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

VEL-S - provoz budov

Klíčová slova: třebíč, budovy, nemovitosti, služby, údržba

E-mail: vels-katalogy@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ledna 2014

Popis: VEL-S zajišťuje služby související s technickou správou nemovitostí, chod technických zařízení budov, revize, servis, odborné technické prohlídky a havarijní službu. Další služby: úklid objektů a přilehlých ploch, údržba venkovních sportovišť.

Web: www.vel-s.cz

Další související informace

SLUŽBY VE STAVEBNICTVÍ

stavebnictví, služby, výškové práce, klempířské, s – Nabízím komplexní služby v oblasti stavebnictví. Rekonstrukce fasád, teras, střech, klempířské práce, čištění a úklid světlíků za použití horolezecké techniky, či jakékoliv jiné výškové práce. Dále veškeré zednické práce, úpravy interiérů, údržbu nemovitostí, zpracování rozpočtů, vyřízení stavebního ohlášení, nebo povolení.

Zateplovacie práce

zateplovací práce, – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Věříme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ

Zateplovací systémy

zateplovací systémy, budovy, fasáday, life brick – Systém zateplení fasády life brick patří mezi provětrávané fasádní systémy, který dokonale splňuje všechny výše uvedené požadavky. Zateplovací systémy life brick jsou vyrobeny výhradně z přírodních materiálů a nezatěžují přírodní prostředí.

Načítání trvalo 0.0605 sekund.