+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Velox s.r.o.

Klíčová slova: ztracené bednění, protihlukové stěny

E-mail: lucka.kosarova@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 3. ledna 2009

Popis: Velox je dodavatel stavební technologie pro stavbu rodinných a bytových domů. Nabízíme systém ztraceného bednění, protihlukové a izolační desky. VELOX-WERK GmbH je rakouská rodinná firma, která začala s výrobou izolačních desek VELOX již v roce 1956. V České republice působí již od roku 1995, kdy ze založila svou dceřinnou společnost pod názvem VELOX-WERK s.r.o. Hranice.

Web: www.velox.cz/cs/

Další související informace

Sedací soupravy, ložnice

sedací soupravy, ložnice, obývací stěny – Neor.cz Vám nabízí kvalitní český nábytek, který můžete zakoupit přímo přes náš e-shop na adrese http://www.neor.cz nebo při návštěvě kamenného obchodu přímo v Hlinsku v Čechách. Specializujeme se na doplňky všeho druhu, ložnice, dětský nábytek a mnoho dalších sekcí. Pro více informací navštivte naše webové stránky. Těšíme se na Vaši návštěvu! Team Neor.cz

STAVEBNÍ CENTRUM Group

stavební chemie, pažení, bednění, falch, betosan – Stroje a výrobky pro stavebnictví. Půjčovna i prodej malé stavební mechanizace, vysokotlaké vodní čistící techniky Falch. Půjčovna bednění a pažení. Prodej stavební chemie. Zastupujeme značky - LTW, BETOSAN, BASF, Falch, BETONSET. Speciální bobtnavé bentonitové pásky WATERSTOP®. Obedňovací plány zdarma.

Celoskleněné dveře Praha

Celoskleněné dveře Praha, celoskleněné stěny Praha – Celoskleněné dveře Praha: celoskleněné stěny, celoskleněné příčky, celoskleněné dveře Praha. Celoskleněné dveře, moderní dveře, které najdou své uplatnění všude tam kde je nutné zajistit přístup světla. Celoskleněné stěny pro administrativní provozy, tak pro dodatečné oddělení prostorů v bytové výstavbě. Celoskleněné příčky dělící příčky v obvodovém rámu osazené celoskleněnými dveřmi.

Načítání trvalo 2.4978 sekund.