+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Velox s.r.o.

Klíčová slova: ztracené bednění, protihlukové stěny

E-mail: lucka.kosarova@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 3. ledna 2009

Popis: Velox je dodavatel stavební technologie pro stavbu rodinných a bytových domů. Nabízíme systém ztraceného bednění, protihlukové a izolační desky. VELOX-WERK GmbH je rakouská rodinná firma, která začala s výrobou izolačních desek VELOX již v roce 1956. V České republice působí již od roku 1995, kdy ze založila svou dceřinnou společnost pod názvem VELOX-WERK s.r.o. Hranice.

Web: www.velox.cz/cs/

Další související informace

Sedací soupravy, ložnice

sedací soupravy, ložnice, obývací stěny – Neor.cz Vám nabízí kvalitní český nábytek, který můžete zakoupit přímo přes náš e-shop na adrese http://www.neor.cz nebo při návštěvě kamenného obchodu přímo v Hlinsku v Čechách. Specializujeme se na doplňky všeho druhu, ložnice, dětský nábytek a mnoho dalších sekcí. Pro více informací navštivte naše webové stránky. Těšíme se na Vaši návštěvu! Team Neor.cz

japonské posuvné panely

japonské posuvné panely, japonské posuvné stěny – Japonské stěny, látkové rolety, římské rolety, japonské posuvné panely. Japonské posuvné stěny a panely patří mezi netradiční, avšak velice originální prvky interiérového stínění. Japonské posuvné panely a stěny, tradiční opona sestavená z jednotlivých látkových panelů ve všech velikostech.

STAVEBNÍ CENTRUM Group

stavební chemie, pažení, bednění, falch, betosan – Stroje a výrobky pro stavebnictví. Půjčovna i prodej malé stavební mechanizace, vysokotlaké vodní čistící techniky Falch. Půjčovna bednění a pažení. Prodej stavební chemie. Zastupujeme značky - LTW, BETOSAN, BASF, Falch, BETONSET. Speciální bobtnavé bentonitové pásky WATERSTOP®. Obedňovací plány zdarma.

Načítání trvalo 0.0707 sekund.