+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Velox s.r.o.

Klíčová slova: ztracené bednění, protihlukové stěny

E-mail: lucka.kosarova@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 3. ledna 2009

Popis: Velox je dodavatel stavební technologie pro stavbu rodinných a bytových domů. Nabízíme systém ztraceného bednění, protihlukové a izolační desky. VELOX-WERK GmbH je rakouská rodinná firma, která začala s výrobou izolačních desek VELOX již v roce 1956. V České republice působí již od roku 1995, kdy ze založila svou dceřinnou společnost pod názvem VELOX-WERK s.r.o. Hranice.

Web: www.velox.cz/cs/

Další související informace

Půjčovna lešení a bědnění

lešení, bednění, půjčovna lešení, lešení HAKI – Nabízíme pronájem, dopravu a montáž lešení a bednění. Lešení HAKI, trubkové a rámové lešení. Nabízíme systémy DOKA, HÜNNEBECK. Provádíme obhlídku a kalkulaci stavby lešení na místě zdarma. Zajišťujeme jednoduchou montáž lešení a manipulaci s lešením.

Obývací stěny a sestavy

obývací stěny sestavy, levné obývací stěny, sedací – Nábytek Čertovina eshop. Obývací stěny, sedací soupravy, komody, dětský nábytek. Slevy,levný nábytek Obývací stěny a sestavy nabízí v široké nabídce Nábytek Čertovina. Obývací stěny různých dezénů, rozměrů obývací sestavy s možností rozšíření o další části nábytku obývacího pokoje. V nabídce jsou moderní obývací stěny a sestavy, obývací stěny z masivu i levné prvky obývacích stěn z lamina. Barevné provedení obývací stěny je možné přizpůsobit celkové koncepci obývacího pokoje, od čistě bílé, přes světlé odstíny dřeva až po tmavé sestavy, vhodné zejména pro kancelářské sestavy nábytku. Obývací stěny a sestavy je možné vidět přímo na prodejnách Nábytek Čertovina (Hlinsko, Svitavy). Vámi nakonfigurované obývací stěny v provedeních, které nemáme skladem, vyrobíme na zakázku nejpozději do 5 týdnů.

Celoskleněné dveře Praha

Celoskleněné dveře Praha, celoskleněné stěny Praha – Celoskleněné dveře Praha: celoskleněné stěny, celoskleněné příčky, celoskleněné dveře Praha. Celoskleněné dveře, moderní dveře, které najdou své uplatnění všude tam kde je nutné zajistit přístup světla. Celoskleněné stěny pro administrativní provozy, tak pro dodatečné oddělení prostorů v bytové výstavbě. Celoskleněné příčky dělící příčky v obvodovém rámu osazené celoskleněnými dveřmi.

Načítání trvalo 0.0654 sekund.