+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Venys s.r.o.

Klíčová slova: plot, ploty, brány, bránky

E-mail: venys@venys.sk

Datum vloľení do katalogu: 8. listopadu 2012

Popis: Dodávame a montujeme hliníkové bezúdržbové ploty, brány a bránky. Plotový systém je tvorený z plotových polí, bránok a krídlových alebo posuvných brán. Ploty sú vyrábané z extrudovaného hliníka. Dodávame a montujeme hliníkové bezúdržbové ploty, brány a bránky. Plotový systém je tvorený z plotových polí, bránok a krídlových alebo posuvných brán. Ploty sú vyrábané z extrudovaného hliníka.

Web: www.plotybratislava.sk

Další související informace

Oploceniploty.cz

oplocení, ploty, pletivo – Chystáte se oplotit dům či pozemek a hledáte informate o možných technologiích oplocení? Na naší stránce Oploceniploty.cz najdete nejen to, ale i mnohem více informací o plotech a možnostech oplocení pozemku.

Kingstone - betonove plot

betonove ploty, betonovy plot, plot, brany – Výroba, predaj a montáž betónových a pletivovych plotov pre rodinne domy, zahrady, firmy, priemyselné parky, obce. vyroba, predaj a montaz kridolovych a posuvných brán. Predaj a montaz pohov k posuvnym a kridlovym branam.

Stavební stroje

stavební stroje, stavební, stroje, demolice, – Stavební stroje - Biggest s.r.o. Pronájem, prodej a servis stavebních stroju a mechanizace (dozery, dumpery, bagry, minibagry, nakladace, atd). Zemní práce a výkopové práce, demolice objektu, drcení a recyklace sutí.

Načítání trvalo 0.0997 sekund.