+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

VESTIN-IZOLAČNÍ MATERIÁLY

Klíčová slova: protihluková izolace zvuková odhlučnění tuning

E-mail: info@vestin.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. listopadu 2007

Popis: Jsme výhradní dodavatel - protihluková izolace a zvuková izolace fólie AMS-Tecsound. Odhlučnění tvoří sendvičové zvuko - izolační materiály, vrstva zvukové izolace AMS-Tecsound a vrstva z netkaných textilií, PUR, minerálních a skelných vláken.

Web: www.vestin.cz/

Další související informace

Rockwool.cz

Rockwool - tepelné, zvukové a protipožární izolace – Tepelné, zvukové a protipožární izolace z kamenné vlny společnosti Rockwool přinášejí řešení pro zateplení od sklepa až po střechu. Široký sortiment sahá od zateplení šikmých střech, stěn, podlah, plochých střech až po technické a průmyslové izolace.

Rámusbanda Tuning Klub Br

Rámusbanda - Tuning klub z východních Čech – Rámusbanda - Tuning klub z východních Čech. Kalendář srazů, tuning fórum, fotky z akcí. Vše o tuningu na jednom místě a mnohem více. Stojí za to k nám zavítat a přečíst si něco o nás a o našich mazlíčkách na 4 kolech.

RUSMICH TUNING

Tuning shop, tuning bazar, levné značkoné spoilery – Zaměření firmy na import, velkoobcho a maloobchod s autodoplňky pro tuning auta. Firma provozuje e-shop i kamenný obchod. Tuning shop nabízí tuningové doplňky pro všechny značky aut. V nabídce jsou spoilery, nárazníky, prahy, křídla, sportovní podvozky, tlumiče, prižiny, alu.kola, interierové doplňky, řadicí páky, volanty, ruční brzdy, pedály, koberce, sportovní brzdy a filtry a další od značek MOMO, Simoni Racing, Cadamuro design, Giacuzzo, Rieger tuning, Lester, Ingo Noak, NTC, Keskin, AEZ, Dezent, Dotz, Shaetz a další.

Načítání trvalo 3.0327 sekund.