+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

VESTIN-IZOLAČNÍ MATERIÁLY

Klíčová slova: protihluková izolace zvuková odhlučnění tuning

E-mail: info@vestin.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. listopadu 2007

Popis: Jsme výhradní dodavatel - protihluková izolace a zvuková izolace fólie AMS-Tecsound. Odhlučnění tvoří sendvičové zvuko - izolační materiály, vrstva zvukové izolace AMS-Tecsound a vrstva z netkaných textilií, PUR, minerálních a skelných vláken.

Web: www.vestin.cz/

Další související informace

Librivox

zvuková kniha, mp3, online, stream, poslech, audio – Librivox je projekt posluchačů mluveného slova, namlouvání zvukových knih pro nevidomé. Projekt je dobrovolný, neziskový a snaží se čerpat z veřejných zdrojů. Možnost poslechu přímo z webového rozhraní nebo stažení do počítače. Staň se i ty členem našeho týmu.

DOKA IZOL, spol. s r.o. T

tepelná izolace, foukaná izolace, foukaná izolace – Zabýváme se realizací stavebních úprav jako je foukaná izolace nebo tepelná izolace. Firma DOKAIZOL nabízí vysokou kvalitu a nízké ceny foukané i tepelné izolace.Zabýváme se realizací stavebních úprav jako je foukaná izolace nebo tepelná izolace. Firma DOKAIZOL nabízí vysokou kvalitu a nízké ceny foukané i tepelné izolace.

Bazar Tuning

Bazar Tuning – Na webové stránce Bazar tuning com zakoupíte kvalitní tuningové doplňky. Nabízíme spojlery, pneu, ráfky, osvětlení, autorádia, reproduktory, výfuky a další vybavení pro tuning Vašeho automobilu.

Načítání trvalo 3.0551 sekund.