+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

VESTIN-IZOLAČNÍ MATERIÁLY

Klíčová slova: protihluková izolace zvuková odhlučnění tuning

E-mail: info@vestin.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. listopadu 2007

Popis: Jsme výhradní dodavatel - protihluková izolace a zvuková izolace fólie AMS-Tecsound. Odhlučnění tvoří sendvičové zvuko - izolační materiály, vrstva zvukové izolace AMS-Tecsound a vrstva z netkaných textilií, PUR, minerálních a skelných vláken.

Web: www.vestin.cz/

Další související informace

Svět compů

Hardware Software PC Tuning Počítače PC – Svět compů - Stránky o Hardwaru, Softwaru, PC Modding / PC Tuningu a ostatních věcí týkající se počítačů

Foukaná izolace

foukaná izolace – Zabýváme se aplikací foukané minerální tepelné izolace tam, kde uniká z Vaší domácnosti nejvíce tepla. Investice vložená do zateplení střešní konstrukce a dutých trámových stropů se vám vrátí za méně než 5 let! Právě foukaná minerální izolace je nejjednodušším, nejlevnějším a nejefektivnějším způsobem, jak zateplení střechy dosáhnout.

Profie

okna, dveře, garážová vrata, stříkaná izolace – Prodej montáž a aplikace oken, dveří garážových vrat a stříkané izolace. Nabízíme výrobky opatřené certifikáty, ČESKÝ VÝROBEK. Zastupujeme přední české výrobce a distributory jako jsou Oknotherm, Doorhan nebo Honter.

Načítání trvalo 0.0597 sekund.