+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Voda - kurenie - plyn

Klíčová slova: voda, kúrenie, plyn, stavba, kotol, kotle, rozvody

Datum vloľení do katalogu: 5. ??jna 2011

Popis: Rozvody vody, kúrenia a plynu sú jedným zo základných prvkov každej stavby. Len kvalitne realizované rozvody zo spoľahlivých výrobkov vám zabezpečia ich dlhodobé a bezproblémové užívanie.

Web: www.vkp.engros.sk

Další související informace

GasCentrum s.r.o.

voda, plyn, topení, sanitární technika, koupelny – Velkoobchod a maloobchod v oboru voda, plyn, topení. Nabízíme instalatérský a topenářský materiál, sanitární techniku, vany, sprchové kouty, dřezy, umyvadla,WC, vodovodní baterie,koupelnový nábytek, kotle plynové , na tuhá paliva,kondenzační,elektrokotle, radiátory, podlahové topení,solární systémy,tepelná čerpadla,vodovodní , kanalizační a odpadní trubky, čerpadla,vodárny,ohřívače vody, bojlery, upevňovací techniku a spojovací materiál.

Instalatérství Chypa

instalace, voda, topení, plyn, kotle, kotelny – Instalace voda, topení, plyn. Montáž kotlů a montáž kotelen, dále nabízíme solární ohřev, tepelná čerpadla, podlahové vytápění, kotle na tuhá paliva, plynové kotle, plynové spotřebiče. Instalace pro průmyslové a administrativní objekty – rozvody požární vody, zdravotechnické instalace. Působnost v Kraji Vysočina i po celé ČR.

Načítání trvalo 0.0580 sekund.