+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Voda - kurenie - plyn

Klíčová slova: voda, kúrenie, plyn, stavba, kotol, kotle, rozvody

Datum vloľení do katalogu: 5. ??jna 2011

Popis: Rozvody vody, kúrenia a plynu sú jedným zo základných prvkov každej stavby. Len kvalitne realizované rozvody zo spoľahlivých výrobkov vám zabezpečia ich dlhodobé a bezproblémové užívanie.

Web: www.vkp.engros.sk

Další související informace

Fepol s.r.o. velkoobchod

velkoobchod, voda, topení, plyn, sanita, kanalizac – Specializovaný velkoobchod pro podnikatele a širokou veřejnost v oblasti voda, topení, plyn, sanita, kanalizace. Distribuce zboží po celé České republice a export-import. Dodávka k zákazníkům v ČR do 24 hod.

Voda - Topení - Plyn Pardubice

voda, topení, plyn, Pardubice, dobné opravy – Nabízíme veškeré instalatérské a topenářské práce rychle, v nejkratším termínu, včetně zednických a obkladačských prací. Zajistíme komplexní dodávku prací i materiálů. Drobné opravy provedeme ihned, na větší zakázku vypracujeme bezplatně nejdříve předběžnou cenovou kalkulaci. Zajistíme ekologickou likvidaci demontovaných dílů. Pracujeme podle vašich přání a požadavků. Po domluvě provádíme práce i v odpoledních a večerních hodinách, o víkendech a svátcích bez navýšení ceny.

Kanalizace, plyn, voda a topení

kanalizace, plyn, voda, topení, bytová jádra, stou – Komplexní služby v oblasti plynu, ale i kanalizace, vody nebo topení poskytuje všem zájemcům spolehlivý tým firmy Etra Pardubice v.o.s. Kvalitní práci pardubická firma nabízí na základě oboustranně výhodné dohody a své závazky plní v předem smluveném termínu. Pokud tedy máte problém s plynem a bydlíte v Pardubicích či okolí, neváhejte kdykoliv kontaktovat Plyn Pardubice. K dispozici je vám nonstop havarijní servis – zkušení technici rychle přijedou a vaše potíže s plynem spolehlivě vyřeší. Profesionálních služeb firmy mohou využít jak jednotlivci, tak majitelé či správci nemovitostí, realitní kanceláře a další soukromé nebo veřejné instituce.

Načítání trvalo 0.0530 sekund.