+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Voda plyn topení, vpusti,

Klíčová slova: vpusť, gajgr, podlahová vpusť, kanalizační vpusť

E-mail: registrace@genes.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. dubna 2010

Popis: Obchod se sortimentem typu: voda plyn topení, nabízí zboží pro koupelny, venkovní svody vody a kanalizace, vpusti pro okapy, příchytky pro trubky a potrubí k vodovodům a topení. V nabídce naleznete: příchytky na potrubí z plastu nebo mědi k uchycení rozvodů vody, topení včetně podlahového topení či solárních systémů (příchytky, dvojpříchytky, příchytky se třemenem, příchytky s maticí M6), kanalizační vpusti (univerzální lapač povrchových a střešních vod – gajgr, boční lapač povrchových a střešních vod – boční gajgr, kanalizační vpusť boční se suchou klapkou nebo s vodní klapkou, litinové vpusti), podlahové vpusti (podlahová vpusť spodní nebo boční dle norem DN 50/55, DN 50/84, DN 50/95, DN 110, DN 50) , ostatní instalatérské a topenářské potřeby (podlahová příchytka, spona izolace, krytka, hmoždinka s vrutem, spojka příchytek). Těšíme se na Vaši návštěvu – Váš VodoTop.

Web: www.vodotop.com

Další související informace

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Home Credit online půjčka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – Společnost Home Credit a.s. patří na našem nebankovním trhu mezi zavedené a stabilní firmy, které poskytují svým klientům rychlé a levné online půjčky. Už nemusíte dlouhodobě šetřit proto, abyste měli k dispozici potřebnou částku peněz.

Školní batohy

krosny, batohy, školní batohy – Vybírat můžete z mnoha produktů – batohy a brašny na notebooky. Online prodej - školní batohy. Máme pohodlné a vychytané krosny, cestovní tašky, kufry, dětské batohy, tašky přes rameno, ledvinky, tašky na notebook.

Načítání trvalo 0.0636 sekund.