+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Voda plyn topení, vpusti,

Klíčová slova: vpusť, gajgr, podlahová vpusť, kanalizační vpusť

E-mail: registrace@genes.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. dubna 2010

Popis: Obchod se sortimentem typu: voda plyn topení, nabízí zboží pro koupelny, venkovní svody vody a kanalizace, vpusti pro okapy, příchytky pro trubky a potrubí k vodovodům a topení. V nabídce naleznete: příchytky na potrubí z plastu nebo mědi k uchycení rozvodů vody, topení včetně podlahového topení či solárních systémů (příchytky, dvojpříchytky, příchytky se třemenem, příchytky s maticí M6), kanalizační vpusti (univerzální lapač povrchových a střešních vod – gajgr, boční lapač povrchových a střešních vod – boční gajgr, kanalizační vpusť boční se suchou klapkou nebo s vodní klapkou, litinové vpusti), podlahové vpusti (podlahová vpusť spodní nebo boční dle norem DN 50/55, DN 50/84, DN 50/95, DN 110, DN 50) , ostatní instalatérské a topenářské potřeby (podlahová příchytka, spona izolace, krytka, hmoždinka s vrutem, spojka příchytek). Těšíme se na Vaši návštěvu – Váš VodoTop.

Web: www.vodotop.com

Další související informace

Tvorba www stránek

Tvorba www stranek, webdesign chovatelské stanice – Tvorba www stránek pro chovatelské stanice a milovníky zvířat. Uvedeme Vás do světa zvířat tak jak ho ještě neznáte. Také vytváříme vizitky do tisku, loga, banery a také reklamu do schránek i jiné. Webdesign Nozomi tvoří jednotlivé obrazy na zakázku dle přání zákazníka.

Home Credit kalkulačka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – V nesnázích potřebujete peníze především rychle. Schválení žádosti o půjčku proto trvá jen několik minut. Home Credit je jednou z mále společností která vyřizuje půjčky ihned. Peníze z půjčky budete mít k dispozici do 5 dnů. Půjčit si můžete libovolnou částku od 10.000 do 150.000 korun. Dobu splatnosti si samozřejmě volíte také vy.

Metrový textil Pončík

textilná galantéria,matráž,metrový textil,látky – E-shop s metrovým textilem a textilní galanterií za velkoobchodní ceny. Odběr již od 0,1 m. Možnost previdelního zásobování krejčovství. Naše ponuka: organza, úplety, krajky, satén, tyl, šifón, gabardén, kabátovky, kostýmovky, šatovky, bistrech, blúzkovina, oblekovky, uteráky,...

Načítání trvalo 3.2851 sekund.