+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Voda plyn topení, vpusti,

Klíčová slova: vpusť, gajgr, podlahová vpusť, kanalizační vpusť

E-mail: registrace@genes.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. dubna 2010

Popis: Obchod se sortimentem typu: voda plyn topení, nabízí zboží pro koupelny, venkovní svody vody a kanalizace, vpusti pro okapy, příchytky pro trubky a potrubí k vodovodům a topení. V nabídce naleznete: příchytky na potrubí z plastu nebo mědi k uchycení rozvodů vody, topení včetně podlahového topení či solárních systémů (příchytky, dvojpříchytky, příchytky se třemenem, příchytky s maticí M6), kanalizační vpusti (univerzální lapač povrchových a střešních vod – gajgr, boční lapač povrchových a střešních vod – boční gajgr, kanalizační vpusť boční se suchou klapkou nebo s vodní klapkou, litinové vpusti), podlahové vpusti (podlahová vpusť spodní nebo boční dle norem DN 50/55, DN 50/84, DN 50/95, DN 110, DN 50) , ostatní instalatérské a topenářské potřeby (podlahová příchytka, spona izolace, krytka, hmoždinka s vrutem, spojka příchytek). Těšíme se na Vaši návštěvu – Váš VodoTop.

Web: www.vodotop.com

Další související informace

Srdce a jeho nemoci

srdce,arytmie,infark myokardu, angina pectoris – Srdce je životně důležitý dutý svalový orgán, který zajišťuje prokrvování všech ostatních orgánů. Tím je zásobí kyslíkem, živinami a odvádí odpadní látky. Srdeční onemocnění se řadí mezi nejčastější příčinu úmrtí u nás i ve světě.

První Lékárna

léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, lékárna – První Lékárna – lékárna online – volně prodejné léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, dětská výživa a mnoho dalších. Na těchto webových stránkách můžete využít vyhledávač pro vyhledání léků podle symptomů, účinných látek a zdravotních potíží.

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Načítání trvalo 0.0700 sekund.