+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vodička a syn

Klíčová slova: stavba, rekonstrukce, ytong, klíč, koupelny

E-mail: info@obklady-vodicka.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. b?ezna 2010

Popis: Provádíme obkladačské a zednické práce, rekonstrukce bytových jader, zdění z Ytong tvárnic, práce se sádrokartonem, grafické návrhy, kompletní dodávky včetně materiálu, koupelny na klíč a mnoho dalšího.

Web: www.obklady-vodicka.cz/

Další související informace

Rekonstrukce jádra

rekonstrukce, rekonstrukce bytového jádra – Rekonstrukce bytového jádra Provádíme kompletní rekonstrukce bytového jádra od vyřízení stavebního povolení, zajištění instalačních prací, dodání potřebného materiálu a vybavení až po předání díla.Rekonstrukce - Bytová jádra pro Prahu a stř. Čechy

RD na klíč rekonstrukce

výstavba na klíč, rekonstrukce, bytová jádra – Provádění staveb, jejich změn a odstraňování - stavební činnost HSV a PSV, rekonstrukce a výstavba objektů na klíč, půdní nástavby a vestavby, zateplování budov, zámková dlažba a ploty. Kompletní realizace střech a bytových jader, suchá výstavba. Projektová činnost ve výstavbě. Poradenská a konzultační činnost, realitní činnost, správa a údržba nemovitostí.

Dřevostavby HK

Dřevostavba, dřevostavba na klíč, hrubá stavba – Naše firma se specializuje na výstavbu nízkoenergetických rodinných domů. Naše nabídka zahrnuje rychlé, kvalitní, levné a energeticky nenáročné bydlení. Dle přání zákazníka nabízíme výstavbu kompletního rodinného domu na klíč nebo jen hrubé stavby.

Načítání trvalo 0.0753 sekund.