+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vodička a syn

Klíčová slova: stavba, rekonstrukce, ytong, klíč, koupelny

E-mail: info@obklady-vodicka.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. b?ezna 2010

Popis: Provádíme obkladačské a zednické práce, rekonstrukce bytových jader, zdění z Ytong tvárnic, práce se sádrokartonem, grafické návrhy, kompletní dodávky včetně materiálu, koupelny na klíč a mnoho dalšího.

Web: www.obklady-vodicka.cz/

Další související informace

Rekonstrukce jádra

rekonstrukce, rekonstrukce bytového jádra – Rekonstrukce bytového jádra Provádíme kompletní rekonstrukce bytového jádra od vyřízení stavebního povolení, zajištění instalačních prací, dodání potřebného materiálu a vybavení až po předání díla.Rekonstrukce - Bytová jádra pro Prahu a stř. Čechy

Zedníci.cz

zedníci, stavby, rekonstrukce, fasády, sádrokarton – Na stránkách WWW.ZEDNICI.CZ se dozvíte více o našich činnostech v oblasti stavebních prací od pronájmu pracovních sil, přes rekonstukce až po kompletní stavby. Základní představu si uděláte pomocí našeho ceníku prací.

Stavební práce - stavby

Stavební činnost, stavební práce, stavby na klíč, – Česká stavební firma provádí stavební práce - rekonstrukce a stavby na klíč. Zakázky realizujeme po celé republice. Od projektu až k dokončovacím pracem. Provádíme také rekonstrukce budov a v případě přání klienta i stavební dozor.

Načítání trvalo 0.0712 sekund.