+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vodohospodářské stavby

Klíčová slova: zemní práce, vodohospodářské stavby,stavby rybníků

E-mail: admin@jpts.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervna 2012

Popis: Provádíme Vodohospodářské stavby, stavba rybníků, čištění rybníků, odbahňování rybníků, zemní práce, výkopy základů, výkopy bazénů, stavba hráze rybníků. Služby poskytujeme již od roku 1992, jsme certifikováni pro vodohospodářské stavby

Web: www.jpts.cz

Další související informace

Martin František

Zemní práce, výkopové práce, odvoz suti, odvoz mat – Hlavní činností naší firmy jsou zemní práce, které obnášejí zejména terénní úpravy. Dále nabízíme výkopové práce, které obnášejí například výkopy základů staveb, výkopy drenážních rých, demoliční práce malého rozsahu, naložení a odvoz suti a další. Naší další činností je také práce s paletizačními vidlemi, skládání a převážení palet s materiálem.

Zemní práce, demolice, te

zemní práce, demolice,terénní úpravy – Každý projekt, každá stavba začíná zemními pracemi. DopStav Ostrava poskytuje služby v oblasti zemních prací, ale i demolic, terénních úprav a kontejnerové dopravy. Firma s dlouholetou praxí v oboru, disponující profesionálním vybavením.

Zemni prace, stavby

stavonel, pozemní stavby, vodohospodářské stavby, – Hledáte firmu, která se dokonale postará o vaši stavbu? Provádíme stavební činnost od A do Z. Každý zákazník má s naší stavební firmou možnost realizace zakázky – od projekce, až po dokončovací stavební práce bez starostí s celým průběhem stavby.

Načítání trvalo 0.0987 sekund.