+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vrtané studny Jekl

Klíčová slova: stavebnictví, vodovrty, vrtání studní, studnařství

Datum vloľení do katalogu: 13. ledna 2010

Popis: Nabízíme vrtání studní na prameny spodní vody průměrem 150mm. Vyhledáme prameny. Vyvrtání, osazení povrchu skruží, čerpací zkouška. Doprava a vypracování projektu zdarma. Dodáme čerpadla, vodárny, zavedeme vodu do domu.

Web: www.studnyjekl.cz

Další související informace

Komínové systémy

stavebníctví, komíny, komínové systémy, krb – Prodej komínových systémů. Celý komín je dodáván jako stavebnice, která se sestavuje dle montážního návodu. Možnost montáže i dopravy. Komíny CZ od firmy Novos Nová Paka je zárukou rodinné pohody při zatopeném krbu.

Suroviny, polotovary

stavebnictví,suroviny,polotovary – Inzertní portál a bazar: textil, stavebniny, chemie, krmiva, paliva, zemědělské, potravinářské či nerostné suroviny, plasty a obaly, Firemní i soukromá online inzerce zdarma i bez registrace, bez omezení počtu znaků, možnost vložení fotografií nebo videa.

Peštuka s.r.o.

stavebnictví, elektroinstalace, suché stavby – Organizace patří mezi jedny z klíčových dodavatelů v regionu v oboru elektroinstalací a suchých staveb. Činnost organizace se pohybuje po celém uzemí České republiky. Rozsah v oblasti působení: pbčanská a bytová výstavba, školství, obchodní centra, zdravostnictví a oblasti průmyslu

Načítání trvalo 0.0550 sekund.