+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vše pro střechy

Klíčová slova: střešní doplňky, střešní příslušenství,

E-mail: strechy.jablunkov@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2014

Popis: Zabýváme se prodejem střešních oken, půdních schodů, střešních fólií, okapového systému, klempířských prvků, střešních doplňků a dalšího příslušenství pro šikmé a ploché střechy. Naše firma se zabývá i kompletní nebo částečnou realizací šikmých a plochých střech, a to jak jejich novostavbami, tak rekonstrukcemi, a jinými tesařskými, klempířskými i zednickými pracemi.

Web: www.strechy-doplnky-levne.cz/

Další související informace

Střešní okna RoofLITE

střešní okna rooflite velux roto střechy – Střešní okna RoofLITE. Nová cenově výhodnější značka Velux Group. Přímý prodej od dovozce i přes internet. Akční slevy.10 letá záruka na střešní okna i lemování. Doprava zdarma po celé ČR od jednoho kusu.

Střešní krytina Gerard

střešní krytiny – Lehká plechová střešní krytina s kamenným posypem značky Gerard - dodávka a montáž. Plošná hmotnost 6,5 kg/m2, záruka 50 let. Provádíme jak rekonstrukce střech, tak i novostavby. Rozumné ceny materiálu i práce, rozpočty zdarma.

Střešní okna

střešní okna – RoofLite jsou kvalitní střešní okna s otočnými středovými závěsy s praktickým spodním ovládáním které umožňuje otočení křídla pro pohodlné umývání z interiéru, jako i nastavení ventilační polohy mikroventilace.

Načítání trvalo 3.0202 sekund.