+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

VSS s.r.o.

Klíčová slova: Plasty Ostrava, plastové desky a tyče, Polytan

E-mail: seomarketing@swnczech.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ??jna 2013

Popis: Firmy soustřeďující se na prodej plastových výrobků nejen v oblasti Ostravy, ale v celé ČR. Mezi základní produkty patří plastové desky a tyče a taktéž Polytan a polyamid. Alkalický polyamid je termoplastický materiál, který díky svým vlastnostem – tvrdosti, pevnosti, houževnatosti a malému kluznému odporu – splňuje většinu požadavků na použití konstrukčních plastů.

Web: www.vss-plasty.cz/

Další související informace

masáže Dačice

masáže Dačice, klasické, sportovní a rekondiční – masáže Dačice, masáže klasické, sportovní a rekondiční, balneo zábaly, formování postavy, anticelulitidní zábaly, medová detoxikační masáž, vše v Dačicích, Jitka Dvořáková, tel. 724 330 290, zavolejte kdykoliv a objednejte se na masáž

Základní desky

Základní desky AMD a INTEL. – Základní desky pro procesory AMD a INTEL. Novinky - Akční nabídky - Články - Testy - Recenze - Soutěže - Software - Bazar - Fórum. Žhavé novinky ze světa základních desek pro procesory AMD a INTEL. Základní desky pro procesory AMD a INTEL za akční ceny. Články na téma základní desky AMD a INTEL. Výkonové testy základních desek AMD a INTEL. Recenze základních desek od všech světových výrobců. Lákavé soutěže o značkové základní desky pro procesory AMD a INTEL.

Ajurvédská kosmetika Elia

a kosmetika, prirodni kosmetika, babor, bio kosmet – Eliah Sahil jsou nejen práškové produkty pro péči o pleť a celé tělo, které jsou sestavené podle ajurvédských receptur. Základem těchto produktů je účinná kombinace vzácných bylin, rostlinných extraktů a léčivé himalájské soli. A v čem je tak výjimečná?

Načítání trvalo 0.0560 sekund.