+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

VSS s.r.o.

Klíčová slova: Plasty Ostrava, plastové desky a tyče, Polytan

E-mail: seomarketing@swnczech.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ??jna 2013

Popis: Firmy soustřeďující se na prodej plastových výrobků nejen v oblasti Ostravy, ale v celé ČR. Mezi základní produkty patří plastové desky a tyče a taktéž Polytan a polyamid. Alkalický polyamid je termoplastický materiál, který díky svým vlastnostem – tvrdosti, pevnosti, houževnatosti a malému kluznému odporu – splňuje většinu požadavků na použití konstrukčních plastů.

Web: www.vss-plasty.cz/

Další související informace

Základní desky

Základní desky AMD a INTEL. – Základní desky pro procesory AMD a INTEL. Novinky - Akční nabídky - Články - Testy - Recenze - Soutěže - Software - Bazar - Fórum. Žhavé novinky ze světa základních desek pro procesory AMD a INTEL. Základní desky pro procesory AMD a INTEL za akční ceny. Články na téma základní desky AMD a INTEL. Výkonové testy základních desek AMD a INTEL. Recenze základních desek od všech světových výrobců. Lákavé soutěže o značkové základní desky pro procesory AMD a INTEL.

Dětská hřiště, zahradní d

Na zakázku vyrábíme a prodáváme dětská hřiště – Na zakázku vyrábíme a prodáváme dětská hřiště, zahradní domky, altány, pergoly, zahradní nábytek, srubové domky, nářaďové domky, sauny a doplňky do zahrady (rumpály, mostky, květináče, boudy pro psy). Dále realizujeme dětská hřiště - výrobu a montáž.

Aplikace a hry na mobil

Aplikace a hry na mobil ke stažení,mobil, tapety, – Na portálu Anténka.cz naleznete aplikace a hry na mobil ke stažení, rozříděné podle platformy (Java hry, Mophun hry, Symbian hry). Dále Aplikace a hry na mobil ke stažení rozdělujeme podle žánrového zařazení.

Načítání trvalo 3.4060 sekund.