+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výklopná garážová vrata

Klíčová slova: Výklopná garážová vrata

E-mail: martin-matusak@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ledna 2012

Popis: Výklopná garážová vrata, zateplená garážová vrata, výklopná garážová vrata pozinkovaná, garážová vrata křídlová. Široký výběr z garážových vrat ( garážová vrata pozinkovaná, garážová vrata křídlová, dvoukřídlá a výklopná garážová vrata ), zabezpečena proti korozi chlorkaučukovou barvou, s možností zateplení.

Web: vyklopna-vrata.blgz.cz

Další související informace

Naše sekční vrata, nainst

garážová vrat, temperovaná garáž, sekční vrata – Naše sekční garážová vrata jsou zateplená PUR pěnou tloušťky 40 mm. Izolační odpor vrat je K = 1,0 W/m2 a proto jsou vhodná i pro temperované garáže. Sekční vrata jsou dodávána v široké škále rozměrů a v řadě standardních i příplatkových barev. Výška vrat je možná od 1800 mm až do 3600 mm a šířka je od 2000 mm do 5600 mm. Nadpraží je standardně 320 mm nebo je možné dodat vrata pro snížené nadpraží 200 mm. Pro obzvláště nízká nadpraží (od 100 mm) lze dodat i vrata se zadní pružnou. Cena sekčních vrat zahrnuje dálkové otevírání se dvěma dálkovými ovladači a automatickým halogenovým světlem, pojezdy na kuličkových ložiskách a úpravu pro nouzové otevírání. Kromě běžných garáží pro osobní a dodávkové automobily je možné sekční vrata instalovat do dílen, skladů nebo menších hal. Aktuálně nedodáváme sekční vrata pro vysoce namáhané výrobní provozy.

DAVERIK

rolety; žaluzie; sítě proti hmyzu; garážová vrata – Výroba a prodej stínicí techniky. Předokenní rolety a garážová vrata, horizontální a venkovní žaluzie, markýzy, sítě proti hmyzu. Zdarma přijedeme, poradíme a zaměříme. Předokenní rolety a garážová vrata, horizontální a venkovní žaluzie.

Brány a vrata

Brány, ploty, vrata, brány a vrata, vrata a brány – Brány, ploty a vrata, branky, mříže, kovové schodiště nebo schůdky, zábradlí na balkon i terasu, regály atd.. Zámečnická zakázková výroba.

Načítání trvalo 0.0604 sekund.