+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výměníky tepla

Klíčová slova: Výměníky tepla, Akumulační nádrže, Dilatační spáry

Datum vloľení do katalogu: 28. listopadu 2013

Popis: Nabízíme nejrůznější akumulační nádrže, dodáváme akumulační nádrže z nerezového a ocelového materiálu. V rámci naší činnosti také provádíme elastické mostní závěry a dilatační spáry. Výměníky tepla, akumulační nádrže, dilatační spáry

Web: www.sato-praha.cz

Další související informace

Akumulační nádrž

akumulační nádrže, prodej, izolace, nerez – Prodej levných akumulačních nádrží z nerezu pro vytápění a teplou užitkovou vodu. Horní výměník akumulační nádrže je vyrobený z 20 až 35 metrů dlouhé nerezové trubice s průměrem 1 palců. Prodej neobyčejně levných těsnění, izolací pro akumulační nádoby.

ELKOPLAST CZ - výrobce mo

nadrže, nadrže na naftu – Dvouplášťové nádrže na naftu ELKOPLAST slouží k bezpečnému uskladnění a kontrolovanému výdeji motorové nafty nebo některých dalších ropných produktů. Nádrže ELKOPLAST jsou vyráběny metodou rotačního odlévání, díky které jsou bezešvé a bez vnitřního pnutí. Jsou osazeny kvalitními komponenty a dodávány připravené k použití.

Kotelny, solární panely

akumulační kotelna, elektromontáže, topení, instal – Nabízíme komplexní nízkoenergetické řešení pro vytápění nemovitostí. Řešení na míru. Úspora nákladů na vytápění 30% až 45%. Instalace akumulačních kotelen, elektromontáže, podlahové topení, regulace, rekuperační jednotky, solární panely.

Načítání trvalo 3.2258 sekund.