+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výmenníky tepla

Klíčová slova: výmenníky tepla, Sondex, parný výmeník

E-mail: hajduk@sondex.info

Datum vloľení do katalogu: 30. ledna 2012

Popis: Firma Sondex PHE s.r.o. vyrába, dodáva a čistí výmenníky tepla mnohých typov ako napr. spájkované, valcové, parné trubkové, polozvárané, alebo bezpečnostný systém Sonder od spoločnosti Sondex pozostávajúci z dvoch lisovaných dosák so spoločne zlisovanými kanálmi.

Web: www.sondex.info

Další související informace

Tvorba www stránek

Tvorba www stranek, webdesign chovatelské stanice – Tvorba www stránek pro chovatelské stanice a milovníky zvířat. Uvedeme Vás do světa zvířat tak jak ho ještě neznáte. Také vytváříme vizitky do tisku, loga, banery a také reklamu do schránek i jiné. Webdesign Nozomi tvoří jednotlivé obrazy na zakázku dle přání zákazníka.

Home Credit kalkulačka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – V nesnázích potřebujete peníze především rychle. Schválení žádosti o půjčku proto trvá jen několik minut. Home Credit je jednou z mále společností která vyřizuje půjčky ihned. Peníze z půjčky budete mít k dispozici do 5 dnů. Půjčit si můžete libovolnou částku od 10.000 do 150.000 korun. Dobu splatnosti si samozřejmě volíte také vy.

Oknium s.r.o

rekuperace tepla, solární systémy, teplená čerpadl – Oknium vyrábí, dodává a montuje solární systémy na klíč, systém teplovzdušného vytápění a větrání neboli rekuperaci tepla, plastová okna firmy Schueco a dveře od firmy Perito. Připravíme Vám na míru návrh řešení Vašeho úsporného bydlení.

Načítání trvalo 2.6211 sekund.