+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výmenníky tepla

Klíčová slova: výmenníky tepla, Sondex, parný výmeník

E-mail: hajduk@sondex.info

Datum vloľení do katalogu: 30. ledna 2012

Popis: Firma Sondex PHE s.r.o. vyrába, dodáva a čistí výmenníky tepla mnohých typov ako napr. spájkované, valcové, parné trubkové, polozvárané, alebo bezpečnostný systém Sonder od spoločnosti Sondex pozostávajúci z dvoch lisovaných dosák so spoločne zlisovanými kanálmi.

Web: www.sondex.info

Další související informace

Opravy, ověřování měřidel

vodoměry, měřiče tepla, bytové vodoměry, renova, v – Přes 50 let pro vás opravujeme vodoměry. Vodoměry a měřiče tepla opravujeme, ověřujeme a kalibrujeme. Vodoměry i měřiče tepla u nás také nakoupíte. Provádíme poradenství, projektovou a montážní činnost. Vodoměry a měřiče tepla.

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Načítání trvalo 0.0811 sekund.