+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výmenníky tepla

Klíčová slova: výmenníky tepla, Sondex, parný výmeník

E-mail: hajduk@sondex.info

Datum vloľení do katalogu: 30. ledna 2012

Popis: Firma Sondex PHE s.r.o. vyrába, dodáva a čistí výmenníky tepla mnohých typov ako napr. spájkované, valcové, parné trubkové, polozvárané, alebo bezpečnostný systém Sonder od spoločnosti Sondex pozostávajúci z dvoch lisovaných dosák so spoločne zlisovanými kanálmi.

Web: www.sondex.info

Další související informace

Opravy, ověřování měřidel

vodoměry, měřiče tepla, bytové vodoměry, renova, v – Přes 50 let pro vás opravujeme vodoměry. Vodoměry a měřiče tepla opravujeme, ověřujeme a kalibrujeme. Vodoměry i měřiče tepla u nás také nakoupíte. Provádíme poradenství, projektovou a montážní činnost. Vodoměry a měřiče tepla.

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Načítání trvalo 0.0555 sekund.