+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výroba a montáž ocelových

Klíčová slova: montáž ocelových hal,Ocelové konstrukce

E-mail: eberger1@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ?nora 2010

Popis: Ocelové konstrukce skeletů průmyslových budov, nosné rámy pro VZT, rovné schody i točité schodiště, konstrukce markýz a přístřešků, výroba kontejnerů a další zamečnické výrobky. Výroba a montáž ocelových hal, svářečské práce a tvorba odolných nátěrů.

Web: www.ocelove-konstrukce-haly.cz

Další související informace

Automania - lpg přestavby

lpg přestavby, montáž lpg – Se systémy BRC, Lovtec, Lovato a Tartarini provádíme přestavby vozidel na lpg. Montáž lpg pohonu do staších motorů s karburátorem i nejnovějších jednotek s vícebodovým sekvenčním vstřikováním. Dílny najdete v Praze, Příbrami a Sedlčanech.

Plynové kotelny

Plynové kotelny, montáž průmyslových plynovodů – Plynové kotelny a montáž průmyslových plynovodů, plynovodních přípojek. Opravy a servis regulátorů tlaku plynu a plynových kotlů PROTHERM. Plynové kotelny – údržba, opravy i zajištění provozu, servisní činnost, záruční i pozáruční opravy.

Drevostavar

dřevostavby, montaž dřevostaveb,altanu,pergol atd. – Jsme tesařska parta zabývající se výstavbou nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb,altanu,pergol,teras, garažovych stani a td...Naší předností jsou bohaté zkušenosti, řemeslná zručnost pracovníků, solidní jednání a především krátký časový úsek od zadání stavby až po její konečnou realizaci. O kvalitách našich služeb svědčí vzrůstající zájem o rodinné domy postavené naší partou. Všem klientům nabízíme spolehlivý servis, profesionální péči, odborné poradenství a pružnou realizaci požadavků. Jsme připraveni Vám postavit Váš dům či jiný objekt systémem moderních dřevostaveb. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Načítání trvalo 2.4988 sekund.