+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výroba a montáž ocelových

Klíčová slova: montáž ocelových hal,Ocelové konstrukce

E-mail: eberger1@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ?nora 2010

Popis: Ocelové konstrukce skeletů průmyslových budov, nosné rámy pro VZT, rovné schody i točité schodiště, konstrukce markýz a přístřešků, výroba kontejnerů a další zamečnické výrobky. Výroba a montáž ocelových hal, svářečské práce a tvorba odolných nátěrů.

Web: www.ocelove-konstrukce-haly.cz

Další související informace

Bezpečnostní dveře

interierové dveře, montáž interierových dveří – Nabízíme vchodové i interiérové dveře - otočné, lamelové, jednokřídlé, dvoukřídlé, skla a vitráže, doplňky ke dveřím. Provádíme montáž interiérových dveří a zárubní Sapeli, montujeme bezpečnostní dveře.

Servis pro domácnost

Oprava výměna montáž vrtání malování pomocník – Opravy, výměny, nátěry, instalace a montáže v domácnosti, oprava kuchyňských linek, - kutil - hodinový manžel, pomoc v nesnázích, výroba polic a regálů na míru, hledání dodavatelů, prodejců, Chcete něco změnit, ale nevíte jak?

Antény, paraboly,

antény, montáž satelitu , montáž satelitu praha – Firma Hofisat Praha provozuje eshop se zaměřením na satelitní techniku a v Praze 10 má i svůj kamenný obchod. Svám zákazníkům poskytujeme kompletní servis, zajišťujeme montáže rozvodů STA, instalace satelitů, antén a parabol. V naší nabídce naleznete takové produkty jako satelitní přijímače, antény, paraboly, anténní zesilovače, satelitní komplety, DVB-T přijímače, set top boxy a další příslušenství (kabely, korekce, ovladače, držáky, anténní stožáry apod.).

Načítání trvalo 2.4353 sekund.