+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výroba stavebních hmot

Klíčová slova: Malty, štuky, lepidla, stěrky, penetrace, omítky

E-mail: martybc@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. z??? 2011

Popis: Vyrábíme - malty, štuky, stěrky, lepidla, betony, penetrace, spárovací hmoty, sanační systémy pro vnější i vnitřní použití...Malty, štuky, lepidla, stěrky, penetrace, omítky, sanační systemy, sparovaci hmoty

Web: www.tomes-vsh.cz

Další související informace

A je to O.K.

Sadovský, Zateplování, Zednické práce, omítky – Zdeněk Sadovský - stavební firma: Zateplování, Zednické práce, omítky, Zámkové dlažby - ploty, Výměna oken, dveří, Kanalizace - drenáže, Demolice, odvoz odpadu. větších družstevních panelových domů a rodinných domků. Rozšířili jsme se o výstavbu rodinných domků a veškerou stavební činnost s tím spojenou. Dále provádíme i strojní výkopové práce plus svahování a úpravu pozemků (odvodnění a kanalizace) s naším strojem. Naše stavební firma nemá své kořeny jenom v Moravskoslezkém kraji, ale máme i dobré vztahy a reference od firem a družstevníků z kraje Vysočina. Část firmy pracuje a sídlí v městě JIHLAVA.

Anhydritové potěry

Anhydrid, ahnyhdryd, lité podlahy, litá podlaha – Výroba certifikovaných litých anhydritových podlah, samonivelačních potěrů a realizace moderní technologií – vlastními stroji TransMix přímo na místě na stavby. Působnost po celé ČR. Spotřebujete pouze tolik potěru, kolik objednáte.

Loctite - levně

Loctite, lepidla, těsnění, čističe, silikony – Prodáváme veškerý sortiment firmy Loctite za vynikající ceny. Zajišťování šroubových spojů, Akrylátová konstrukční lepidla, Epoxydová lepidla Lepidla pro elektroniku, Vteřinová lepidla, Plošná těsnění, Těsnění trubkových závitů, Silikony a silikonová těsnění, Čističe a odmašťovače, Aktivátory a primery, Ochranné nátěry a odrezovače, Maziva Lepidla UV, Lepidla na ložiska a válcové spoje, Lepidla.

Načítání trvalo 0.0683 sekund.