+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výškové a stavební práce

Klíčová slova: Výškové, zednické, pokrývačské, klempířské, nátěry

E-mail: specialiste@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. z??? 2010

Popis: Naše společnost se zabývá prováděním prací v nepřístupných oblastech, za pomoci horolezecké techniky.Můžeme vám nabídnou : Nátěry fasád, nátěry střech, montáž protiholubích zábran, odstranování sněhu, zednické práce, klempířské práce, pokrývačské práce. Také provádíme, klasické stavební činosti, jako například opravu fasád, bytové rekonstrukce aj. Kam se nedostane lešení či jiná technika, tam se dostaneme my! Výškové práce pomocí horolezecké techniky Vás vyjdou levněji. Žádná stavba lešení, ani jiná podobná klasická řešení. Ušetříte. Pokud však charakter práce vyžaduje lešení či montážní plošiny, zvládneme i tuto práci. Naše výškové práce horolezeckou technikou šetří Váš čas a peníze. Vždy vybereme řešení, nejvhodnější pro danou situaci. V oboru se pohybujeme již řadu let, v jejichž průběhu jsme získaly mnoho zkušeností, při odstraňováním široké škály problémů a realizaci množství různorodých projektů.Díky létům praxe vám mohou naši pracovníci nabídnout následující druhy řemesel.

Web: www.horolezci.biz

Další související informace

FK Bau, a.s.

inženýrské sítě, vodovody, kanalizace, plynovody,c – Inženýrských sítě, vodohospodářské a ekologické staveby, vodovody, kanalizace, plynovody, komunikace, zemní práce. Inženýrských sítě, vodohospodářské a ekologické staveby, vodovody, kanalizace, plynovody, komunikace, zemní práce.

Dřevostavby

montáže, rekonstrukce, dřevostavby, půdní vestavby – LESA MONTERO s.r.o. Je stavební společnost zabývající se montážemi a rekonstrukcemi dřevostaveb, půdními vestavbami a doplňky ze dřevěných prvků. Specializujeme se na rekonstrukce domu OKAL. Naší výhodou je perfektní znalost konstrukce a technologie domu a to nám umožňuje rychle, bezpečně a kvalitně provádět veškeré úpravy s vaším domem.

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

Načítání trvalo 0.0570 sekund.