+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výškové práce, opravy střech - René Frydrych Plzeň

Klíčová slova: výškové práce Plzeň, práce ve výškách Plzeň

E-mail: renefrydrych@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervna 2010

Popis: Výškové práce provádíme za pomocí horolezecké zpřístupňovací techniky, zejména práce zednické, pokrývačské, klempířské a natěračské v Plzni a okolí. Provádíme opravy a čištění okapů, opravy střech a komínů, montáže zábran proti holubům, mytí oken a světlíků. Návrh realizace navrhneme zdarma.

Web: www.renefrydrych.cz

Další související informace

Výškové práce

výškové práce fasády nátěry zábrany – Opravy a nátěry fasád, mytí fasád a okenních tabulí za použití horolezecké techniky, zábrany proti ptactvu. Zednické, montážní, klempířské a natěračské práce ve výškách. Čištění okapových žlabů, renovační nátěry střešních krytin.

Práce ve výškách.

práce ve výškách, rizikové práce – Práce ve výškách a kácení. Práce ve výškách a sběr. Soupravy práce výškách. Bezpečnost práce ve výškách. Co je to práce ve výškách? Varianty práce ve výškách? Kdy uplatnit tyto metody práce ve výškách? Práce ve výškách při rizikovém kácení stromů. Práce ve výškách při sběru semen lesních stromů.

RIVA SERVIS s.r.o.

výškové práce,úklidové práce,stavební práce – Specializujeme se především na exteriéry budov - výškové,stavební a úklidové práce. Nabízíme komplexní služby pro správce a majitele nemovitostí. Klademe velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb.Usilujeme o dlouhodobou spolupráci, spokojeného zákazníka a dobré jméno firmy RIVA SERVIS s.r.o

Načítání trvalo 0.0563 sekund.