+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výškové práce Hradec Král

Klíčová slova: Provádíme výškové práce, zednické a obkladačské

E-mail: renatajirsakova@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. ??jna 2009

Popis: Provádíme výškové práce, zednické a obkladačské práce pro oblast Hradec Králové a okolních regionů. Nátěry, čištění, penetrace fasád, renovace balkonů a teras, nátěry, čištění, opravy, výměny okapů a svodů, opravy a nátěry střech, komínů a lávek.

Web: www.vyskove-prace-hradec.cz

Další související informace

Toplist - Turistika

Autobusová doprava Atlasy a mapy Cestopisy – Turistika - Katalog odkazů, vyhledávač Cestovatelské kluby a spolky,Počasí a sněhové zpravodajství,Církevní památky,Turistické cíle,Města a obce,Cestovní kanceláře Autobusová doprava Atlasy a mapy Cestopisy

Kovovýroba Blansko

kovovýroba, kovovýroba Blansko, zámečnické práce, – Kovovýroba Blansko nabízí komplexní služby v oblasti zpracování kovů. Specializuje se na výrobu strojírenských celků, montovaných ocelových konstrukcí a svařenců do 10 tun, zámečnické práce, svařování, strojní obrábění kovů, povrchovou úpravu. Kovovýroba AB – KOVO, s.r.o. se specializuje především na soustružnické a frézařské práce, svařování CO2 a TIG, stříhání materiálů do tl. 4mm, zakázkovou výrobu.

Zednictví Roland Ďurík

zedník , zedník Ostrava, zednické práce, zednické – Provádíme veškeré zednické práce, jako jsou: obklady, dlažby, sádrokartony, fasády, zateplovací systémy (máme certifikát), základové desky, pokládka obrubníků, zámkové dlažby, rekonstrukce domů a bytů.

Načítání trvalo 3.2462 sekund.