+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vysokozdvižné vozíky

Klíčová slova: vzv, desta, vysokozdvižné vozíky, vozík

E-mail: vzvdesta@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. z??? 2013

Popis: Vysokozdvižné vozíky Desta. Bazar VZV, jednotlivé typové řady vysokozdvižných vozíků představujeme ve video prohlídkách. Opravy a servis VZV po celé České republice. Garantujeme záruku 24 měsíců. Dodováme náhradní desta díly, originální i bazarové.

Web: vzvdesta.cz

Další související informace

Bezpečnostní kování

Bezpečnostní kování, bezpečnostní zárubně, kování – Bezpečnostní kování, bezpečnostní zárubně a bezpečnostní dveře. Kompletní zabezpečení vašich domovů. Bezpečnostní kování, bezpečnostní zárubně a bezpečnostní dveře Sherlock, přídavné zabezpečení na původní dveře, rozvorové vícebodové zámky, čalounění bezpečnostních dveří.

HM Cars Landrover

: land rover, land rover predaj, predaj áut nitra – Predajca a sprostredkovateľ servisu osobných áut značiek Land Rover, predaj nových a jazdených vozidiel. Naším cieľom je poskytnúť klientom komplexné služby. V našom servise poskytujeme všetky štandardné servisné úkony rýchloservisu a kompletný servis osobných a ľahkých úžitkových vozidiel.

vzv bazar vysokozdvižné v

vzv, bazar,desta – Portál VZV bazar představuje vysokozdvižné vozíky DESTA. Každý vysokozdvižný vozík je po celkové generální opravě se 70% nových náhradních dílů. Navštivtě vzv bazar a podívejte se na manipulační techniku.

Načítání trvalo 0.0827 sekund.