+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vysoušení zdiva

Klíčová slova: Zařízení DryBand na sanaci zdiva je elektronický

E-mail: info@vysouseni-zdiva.eu

Datum vloľení do katalogu: 3. z??? 2012

Popis: Zařízení DryBand na sanaci zdiva je elektronický přístroj, který bezkontaktním a nedestrukčním způsobem zabezpečuje vytvoření potencionálního rozdílu mezi mokrou, vlhkou a suchou částí zdiva působením elektrického pole na molekuly vody, které jsou přítomné ve zdivu.

Web: www.dryband.cz









Další související informace

Půjčky na směnku ihned

půjčky na směnku ihned, půjčky, půjčky na směnku, – Půjčky na směnku ihned nezávislý informační web. Kompletní informace o výběru, žádosti a poskytování půjčky na směnku ihned. Pro všechny jsou k dispozici informace o RPSN IBAN BIC SWIFT a kódy bank. Vítejte na informačních stránkách, které vám pomohou s výběrem, žádostí a zprostředkováním půjčky na směnku a půjčky na směnku ihned. Našim cílem je poskytnout žadateli komplexní přehled o možnostech tohoto typu půjček na českém trhu. Nefungujeme jako zprostředkovatelé ani jako poskytovatelé, proto jsme schopni nabídnout obecný přehled bez upřednostňování konkrétních typů a poskytovatelů.

Chalupa U Popelků v Novém Městě na Moravě

chalupa, U Popelků, Nové Město na Moravě, Nové – Chalupa U Popelků se nachází v Jiříkovicích na Českomoravské Vysočině asi 4 km od Nového Města na Moravě. Pokud hledáte ubytování v Novém Městě na Moravě a jeho okolí a jste nejenom sportovní nadšenec, je chalupa ideální volbou. Chalupa U Popelků v Jiříkovicích u Nového Města Na Moravě je vzdálená pouze 2 km od hlavní silniční tepny vedoucí z Nového Města na Moravě do Žďáru nad Sázavou a je dopravně velice dobře dostupná.

HOTEL NA ZÁMEČKU v Praze

HOTEL NA ZÁMEČKU ,ubytování v – Díky klidné lokalitě je Hotel Na Zámečku oblíbeným místem pro pořádání firemních a společenských akcí v Praze 10.Stylový hotel s vlastní zahradou nabízí ubytování nedaleko centra Prahy a pronájem prostor pro školení, akce, večírky a svatby.Naše rozmanitá nabídka stylově vybavených pokojů různých velikostí, uspokojí i nejnáročnější VIP hosty, kteří hledají romantické prostředí, pohodlí domova, ničím nerušený spánek a bezpečí.Svým hostům nabízí hotel mimo bezplatného parkoviště také možnost využít mikrobus do centra města a zpět za zvýhodněné ceny. Pobyt zajisté zpříjemní také vlastní fitness a široká nabídka sportovních a relaxačních aktivit v okolí hotelu. .

Načítání trvalo 0.0803 sekund.