+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vysoušení zdiva

Klíčová slova: Zařízení DryBand na sanaci zdiva je elektronický

E-mail: info@vysouseni-zdiva.eu

Datum vloľení do katalogu: 3. z??? 2012

Popis: Zařízení DryBand na sanaci zdiva je elektronický přístroj, který bezkontaktním a nedestrukčním způsobem zabezpečuje vytvoření potencionálního rozdílu mezi mokrou, vlhkou a suchou částí zdiva působením elektrického pole na molekuly vody, které jsou přítomné ve zdivu.

Web: www.dryband.cz

Další související informace

Adrenalinové dárky

zážitková agentura, pobyty, agentura na zážitky, – Zážitky jsou originální dárky k narozeninám, k výročí, k Valentýnu nebo jako vánoční dárky či svatební dary. Zážitkovým dárkem mile překvapíte, protože originální a netradiční dárky vždy překvapí a stanou se tak nezapomenutelnými.

SMS soutěže o hodnotné ceny

Soutěže o ceny na internetu, soutěže zdarma – SMS soutěže o skvělé ceny, zkuste své štěstí a vyhrejte mobilní telefon, netbook nebo notebook , příslušenství k počítači. U nás najdete i soutěž o kredit do vašich mobilních telefonů. Máme soutěže s nejlepším poměrem výher.

Dobrá muzika

hudební skupina,Dobrá muzika,hudba na svatbu, – Jednočlenná hudební skupina z Karviné (One man Band) na svatby, rodinné oslavy, plesy či taneční zábavy. Nejlevnější živá hudba pro všechny generace. Taneční hity od 70.let po současnost. Profesionální zvuk i osvětlení.(Možno též jako duo).

Načítání trvalo 0.0604 sekund.