+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vysspa Sports Technology, s.r.o.

Klíčová slova: sportoviště, sportovní povrchy, školní hřiště, fot

Datum vloľení do katalogu: 15. kv?tna 2012

Popis: Výstavba a rekonstrukce sportovišť, realizujeme umělé sportovní povrchy, tenisové hřiště, fotbalové hřiště, školní hřiště, areály pro atletiku, renovace sportovních povrchů, mezi používané mate...Vysspa Sports Technology, s.r.o.

Web: www.vysspa.cz

Další související informace

Sportovní podprsenka

sportovní podprsenka, sportovní oblečení – Informace o sportovních podprsenkách se zdravotního hlediska. Sportovní podprsenka a sportovní aktivity. Informace o sportovních podprsenkách se zdravotního hlediska. Sportovní podprsenka a sportovní aktivity.

Club Junior

plavání, sportovní kurzy, plavecké kurzy, výuka – Plavecké škola pro děti od 6 měs. do 5 let s rodiči, samostatně pro děti od 4,5 let do 15 let, dospělé. Pobyty pro rodiny s dětmi s plaváním, lyžováním a programem pro děti i rodiče. Plavecká škola v Praze, Průhonicích. Cestovní agentura pobyty pro rodiny s dětmi.

Sayuri masážní salon

sportovní masáže rekondiční masáže čínské tlakové – Nabízíme sportovní a rekondiční masáže, čínské tlakové masáže, antimigrénová masáž, baňkování, moxování, ušní svíce, infrasauna, bezbolestná liposukce, lávové kameny, terapie Biosynchron a Solaris.

Načítání trvalo 3.0247 sekund.