+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výstavba bytových domů

Klíčová slova: zemní práce, zedník, stavební firma, domy na klíč

E-mail: madr@zednictvi-madr.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ??jna 2012

Popis: Naše rodinná stavební firma se zabývá výstavbou rodinných domů na klíč a rekonstrukcemi. Naší výhodou se stává schopnost postavit kompletní domek vlastními silami od založení stavby až po střechu, nahození fasády i terréní úpravy kolem rodinného domu. Na ostatní práce máme své partnery a proto nám můžete svěřit stavbu svého nového domova kompletně na klíč.

Web: www.zednictvi-madr.cz

Další související informace

Stavební práce - RD

stavební práce, zedník, bělohrad, hořice, nová pak – Stavební práce na míru. Stavba rodinných domů

Stavíme pro vás

stavební práce,stavby,zateplování,stavby na klíč – STARNIT s.r.o, moderní stavební společnost zrealizuje všechna přání zákazníků a investorů. Firma se zkušenostmi na trhu stavebních prací poskytuje kvalitní a komplexní služby.Několik let zkušeností na stavebním trhu je zárukou spokojenosti našich zákazníků. Provádíme stavby na klíč, zateplení budov, rekonstrukce a stavby pro investory. Garantujeme vysokou kvalitu stavebních prací.

Zděné domy na klíč Praha

Zděné domy na klíč Praha, zděné domy na klíč – Zděné domy na klíč Praha: zděné bungalovy, nízkoenergetické zděné domy, zděné domy na klíč. Nízkoenergetické zděné domy na klíč, vybudování základu, zajištění stavební dokumentace a stav. povolení, zajištění materiálu i následný odvoz odpadu.

Načítání trvalo 0.0572 sekund.