+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vytápění domů a bytů,

Klíčová slova: kotle, vytápění

E-mail: kotle@email-box.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. prosince 2011

Popis: Vytápět dům můžete mnoha způsoby. Jedním z nich je vytápění kotlem. Nejčastější využití mají kotle na tuhá paliva (pelety, dřevný odpad, uhlí nebo jiná biomasa). Dále se využívají kotle na kapalná paliva, kotle na plynná paliva a elektrokotle.

Web: www.kotle-vytapeni-cz.cz

Další související informace

Zateplovacie práce

zateplovací práce, – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Věříme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ

Odvoz odpadu Praha

Odvoz nebezpečného odpadu Praha, odvoz odpadu – Odvoz nebezpečného odpadu Praha: odvoz suti, odvoz odpadu, odvoz zeminy, odvoz nebezpečného odpadu. Ekologické zpracování bezpečných i nebezpečných odpadů dle vyhlášky o nakládání s odpady 383/2001 Sb.

Střechy Praha

Střechy Praha – Střechy Praha: střešní krytina, střešní izolace, střešní okna, střešní okapy, střechy. Střechy na klíč, pokládka střešní krytiny, montáže střešních oken a zajištění a instalace střešních okapů. Rekonstrukce střechy, včetně ochranných nátěrů proti houbám atd., zateplení střechy a podkroví.

Načítání trvalo 0.0648 sekund.