+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Wespa.cz - polystyren

Klíčová slova: polystyren, přepracní box, hlavy, výplně, dekorace

E-mail: seo-wespa@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. z??? 2009

Popis: Zdeněk Zeman je od roku 2002 významným dodavatelem výrobků z polystyrenu. Naší specializací jsou přepravní termo boxy z polystyrenu, polystyrenové dekorace a aranžérské produkty. Také dodáváme polystyrenové hlavy, fixace a obalovou techniku. Pro stavební izolace poskytujeme také klasické polystyrenové desky, případně drť

Web: www.wespa.cz

Další související informace

Nalepshop

Samolepky na zeď, samolepící dekorace – Nabízíme originální nalepovací dekorace na zeď, nábytek nebo auto. Používáme samolepící vinylové folie. Naleznete u nás spoustu vzorů, které neustále dopňujeme o nové a myslíme si, že každý si příjde na své.

Mrazící boxy

Mrazící box, mrazící boxy, mrazici box, boxy – Mrazící boxy, montáž a servis klimatizace a chlazení. Dodáváme mrazící boxy a chladící vitríny i skříně, klimatizační techniku do hypermarketů, hotelů, skladů, prodejen potravin, restaurací či mrazíren.

Střešní box Thule Motion

thule, motion, střešní box, autobox – Střešní boxy Thule Motion nabízejí dokonalý design zajišťující nejefektivnější využití volného prostoru. Autobox je navržen tak, aby každý kousek volného místa byl využit a nic nepřišlo v niveč. Svým vzhledem a propracovaným designem se střešní box Thule Motion hodí na každý automobil.

Načítání trvalo 3.1056 sekund.