+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

WITRAZ okna a dveře

Klíčová slova: PVC Okna Dveře Žaluzie Sítě Zelená úsporám Veka

E-mail: office@witraz.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervence 2010

Popis: Vyrábíme plastová okna a dveře, dřevěná eurookna a dveře, hliníková okna a dveře, prosklené fasády a zimní zahrady. Návrh, výroba, montáž. K oknům WITRAZ nabízíme parapety, žaluzie, rolety, sítě. Zpracování cenových nabídek, konzultace a zaměření oken.

Web: www.witraz.cz

Další související informace

Finstal - plastová okna

plastové dveře, okna REHAU, dveře REHAU – Vyrábíme a prodáváme plastová okna, okna REHAU, dveře REHAU, plastové dveře, parapety, rolety, sítě proti hmyzu, žaluzie, garážová vrata, dřevěné dveře, dřevěná okna, zimní zahrady. Najdete nás v městech Opava, Ostrava, Hranice na Moravě, Frýdek-Místek.Provádíme demontáž, montáž, zednické práce. Poskytujeme bezplatný servis i po záruční době.

dotace zelená úsporám

dotace zelená úsporám – Program Zelená úsporám je zaměřen na podporu instalací pro vytápění s využitím obnovitelných zdrojů energie, ale také investic do energetických úspor při rekonstrukcích i v novostavbách.V programu bude podporováno kvalitní zateplování rodinných domů a nepanelových bytových domů, náhrada neekologického vytápění za nízkoemisní kotle na biomasu a účinná tepelná čerpadla, instalace těchto zdrojů do nízkoenergetických novostaveb a také nová výstavba v pasivním energetickém standardu.

Žaluzie Kulich

Stínící technika, žaluzie Olomouc, rolety, sítě pr – Společnost Zdeňka Kulicha z Olomouce, se zabývá dodávkou a instalací stínící techniky. Nabízíme široký sortiment vertikálních i horizontálních žaluzií, rolet, markýz různých druhů materiálů, efektivních a snadno manipulovatelných sítí proti hmyzu.

Načítání trvalo 0.0753 sekund.