+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

www.projektovedomy.cz

Klíčová slova: domy, firmy, zahrad, úvěr, interier, exterier

E-mail: info@projektovedomy.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2009

Popis: Začala nová éra bydlení - přinášíme full servis pro uživatele, který staví či zařizuje své bydlení. Služby, které poskytujeme: největší katalog rodinných domů, prohlídky domů, články o bydlení, pozemky, informace pro hypotéky, pojištění, úvěr na bydlení, vyberete si správné firmy pro realizace interiérů, exteriérů, zahrad. Zaregistrujte se do 20. května na www.projektovedomy.cz a ohodnoťte domy - zařadíte se do soutěže o Ford Fusion za 1 korunu !!

Web: www.projektovedomy.cz

Další související informace

Ing. arch. Marie Ryšková

Marie, Ryšková, architektura, interier, design – Ing. arch. Marie Ryšková - architektura, interier, design, bytová architektka, Brno, Havířov, návrhy interiérů, webdesign, grafické návrhy, grafické práce, bytový architekt, bydlení, krásné bydlení, funkční interier

METIO s.r.o. - Dřevostavb

dřevostavby,montované,domy,nízkoenergetické,dům – Společnost Metio je nová společnost s moderním a perspektivním přístupem k dřevěným konstrukcím a především dřevostavbám. Nová ale v tomto případě neznamená nezkušená. Kolektiv pracovníků firmy Metio má v oblasti dřevostaveb a dalších služeb, které nabízíme, dlouhodobé zkušenosti, které neustále rozvíjí.

Dřevostavby a nízkoenergetické domy

drevostavby,domy,rodinné – Splňte si svůj životní sen a nechte si vystavět rodinné domy libovolného tvaru, vzhledu a zpracování. Okuste špičkové služby, které Vám mohou být nabídnuty, pakliže zatoužíte vlastnit jedinečné a precizně zhotovené dřevostavby. Nepodceňujte moderní výstavbu rodinných objektů, jejichž základem budou přesné a velice důmyslné projekty dřevostaveb.

Načítání trvalo 0.2645 sekund.