+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

YELLOW HOUSE s.r.o.

Klíčová slova: dřevostavby, střechy, pergoly

E-mail: info@yellow-house.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. srpna 2012

Popis: Jsme společnost, která provádí realizace nízkoenergetických montovaných domů,nebo-li dřevostavby na klíč. Nabízíme ekonomické stavby, poradenství, projekty, financování atd. Dále poskytujeme kvalitní montáž střech, nové střechy i rekonstrukce - tesařství, klempířství, pokrývačství.

Web: www.yellow-house.cz

Další související informace

Střechy Kozdas

střechy, střešní krytiny, pokrývačství – Střechy Kozdas - poskytujeme montáž střech, dodávku střešních krytin a materiálů, navíc i služby v oboru pokrývačství, zednictví, tesařství, klempířství, stavební práce, to vše v okolí okresů Brno, Znojmo, Třebíč.

Střechy Praha

Střechy Praha, Ploché střechy, Šikmé střechy, Zate – ALVA 92 a.s. je stavební firma, která se specializuje na realizaci střech. Zajišťujeme služby v oblasti ploché střechy, šikmé střechy, zateplování fasády, hydroizolace a izolace střech.

Moderní dřevostavby

dřevostavby, nízkoenergetické stavby, srubové domy – Dřevostavby jsou moderním typem bydlení. Jedná se o ekologické řešení, neboť celá stavba je vyrobena z kvalitního a předem ošetřeného dřeva. Dřevostavby ovšem nejsou jen klasické domy, ale můžeme k nim řadit také pergoly nebo altány, které jsou nedílnou součástí zahrad. Pokud máte zájem se o dřevostavbách dozvědět více, podívejte se na naše internetové stránky.

Načítání trvalo 0.0574 sekund.