+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zámková dlažba Litoměřice

Klíčová slova: zámková, dlažba, Litoměřice

E-mail: zamkovadlazba-litomerice@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. b?ezna 2012

Popis: Jde o betonovou dlažbu vyrobenou technologií vibrolisování či vibrolití. To jí dává téměř výjimečné vlastnosti. Zámková dlažba je pevná, má uzavřený povrch, je mrazuvzdorná, odolná chemikáliím, má výbornou adhezi i otěruvzdornost a také dlouhou životnost. Právě tyto vlastnosti jí dávají možnost tak širokého užití. Připočtete-li ještě nosnost zámkové dlažby, která se odvíjí od její síly, a v nejsilnějším provedení může být použita i pro parkoviště kamiónů, tak další takovou najdete jen stěží.

Web: www.zamkova-dlazba-litomerice.cz/

Další související informace

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

Stavbári

stavbaři – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít našich služeb a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ.

Kamenictví krby Skalský

krb, zahradní krby, altán, obklad, dlažba,pískovec – Kamenictví krby Vladimír Skalský. Rozsáhlá nabídka vnitřních i zahradních krbů, altánů a zahradních kuchyní. Nabízíme kvalitní návrh i zpracování dle Vašich přání a nápadů. Každý krb je originální. Vyrábíme krby z kvalitního materiálu, přírodního pískovce.

Načítání trvalo 0.0555 sekund.