+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zámková dlažba Litoměřice

Klíčová slova: zámková, dlažba, Litoměřice

E-mail: zamkovadlazba-litomerice@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. b?ezna 2012

Popis: Jde o betonovou dlažbu vyrobenou technologií vibrolisování či vibrolití. To jí dává téměř výjimečné vlastnosti. Zámková dlažba je pevná, má uzavřený povrch, je mrazuvzdorná, odolná chemikáliím, má výbornou adhezi i otěruvzdornost a také dlouhou životnost. Právě tyto vlastnosti jí dávají možnost tak širokého užití. Připočtete-li ještě nosnost zámkové dlažby, která se odvíjí od její síly, a v nejsilnějším provedení může být použita i pro parkoviště kamiónů, tak další takovou najdete jen stěží.

Web: www.zamkova-dlazba-litomerice.cz/

Další související informace

Foukaná izolace

foukaná izolace – Jestliže uvažujete nad tepelnou izolací domu, je dobré začít tam, kde uniká nejvíce tepla. Náklady na vytápění domu tvoří až 75% nákladů na veškeré energie, proto pokud chcete úsporů nákladu, zateplete si dům. Foukaná izolace se nejčastěji používá při tepelné izolaci střechy a střešních prostor (střešní šikminy a dutiny). Je vhodná pro novostavby, dřevostavby, rodinné domy, průmyslové stavby i kterékoli jiné objekty, které vyžadují úsporu nákladů na yvtápění.

Stavební firma Liberec

Stavební firma, ZE stavby s.r.o., stavba, rekonstr – Nabízíme kompletní portfolio stavebních prací. Od výkopu, po položení střechy. Pokud hledáte dodavatele hrubé stavby, stavby domu nebo rekonstrukce domu, bytu či bytového jádra? Vybíráte z více stavebních firem? Zkuste nás kontaktovat. Mimo vyšší kvality vám možná dokážeme nabídnou i nižší cenu.

Rekonstrukce bytu Praha 4

rekonstrukce bytu Praha 4, rekonstrukce bytu Praha – Rekonstrukce bytu Praha 4: rekonstrukce podkroví, rekonstrukce kanceláře, rekonstrukce bytu. Kompletní rekonstrukce bytu včetně koupelny a kuchyně, rekonstrukce a výstavba podkroví včetně elekrikářských, instalatérských i topenářských prací, pokládka podlahových krytin. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce podkroví, zajištění dokumentace i materiálu, ekologická likvidace odpadu.

Načítání trvalo 0.0771 sekund.