+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zámková dlažba Litoměřice

Klíčová slova: zámková, dlažba, Litoměřice

E-mail: zamkovadlazba-litomerice@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. b?ezna 2012

Popis: Jde o betonovou dlažbu vyrobenou technologií vibrolisování či vibrolití. To jí dává téměř výjimečné vlastnosti. Zámková dlažba je pevná, má uzavřený povrch, je mrazuvzdorná, odolná chemikáliím, má výbornou adhezi i otěruvzdornost a také dlouhou životnost. Právě tyto vlastnosti jí dávají možnost tak širokého užití. Připočtete-li ještě nosnost zámkové dlažby, která se odvíjí od její síly, a v nejsilnějším provedení může být použita i pro parkoviště kamiónů, tak další takovou najdete jen stěží.

Web: www.zamkova-dlazba-litomerice.cz/

Další související informace

Dlažby

dlažby, dlažba – Dlažby - Zámkové dlažby - Služby pro bydlení Praha. Venkovní dlažby, návrhy, pokládka, repase dlažeb keramických a kamenných dlažeb, dlažby do koupelen i vnitřních prostor, bazénové lemy a dlažby, dlažby z přírodní břidlice. Od návrhu až po realizaci - Z tuzemské i zahraniční výroby

Termoizolační nátěry Maxi

termoizolační nátěr, termoizolační, nátěr, antikon – Antikondenzační a termoizolační nátěr Maxitherm je vhodný jako povrchová úprava fasád i interieru. Díky svým termoizolačním vlastnostem sníží náklady na vytápění i klimatizace v létě a zároveň zabraňuje kondenzování vlhkosti ve zdivu a tedy i tvorbě plísní.

CBN.cz - Brusné kotouče,

nářadí, ruční nářadí, brusné kotouče, kleště – Chcete kleště? Chcete brusné kotouče? Chcete jednoduše kvalitní ruční nářadí? Koukněte na web cbn.cz. Tento úžasný server přináší kompletní nabídku ručního nářadí pro všechny práce. Stačí si vybrat. Pořiďte si ruční nářadí levně, rychle a pohodlně.

Načítání trvalo 0.0552 sekund.