+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zámková dlažba

Klíčová slova: dlažba, zamkova, chodnik, dlaždice,

E-mail: linkylinky@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. listopadu 2010

Popis: Díky svým vlastnostem je tento typ dlažby určen na chodníky, cesty, dvorky, parkoviště, rampy, pěšiny, terasy a mnoho dalších venkovních ploch. Zámková dlažba je velmi odolná proti vnějším klimatickým vlivům a tak ji nevadí ani horké ani mrazivé počasí.

Web: www.dlazba-zamkova.info

Další související informace

KOBERCE BRENO, spol. s r.

koberce, běhouny, PVC podlahové krytiny, lepidla, – V síti prodejen po celé ČR nabízíme koberce v metráži pro bytové i komerční účely. Prodáváme kusové koberce, běhouny, PVC podlahové krytiny, lepidla, stěrky, garnýže, kobercové lišty a profily. Zajišťujeme dopravu. Pokládka nebo obšívání koberců.

Značková masážní křesla S

masážní křesla, masazni kreslo, relaxacni kresla, – Vysoce kvalitní japonská značková masážní křesla.Masážní křesla vhodná pro profesionální použití.Hledáte příjemný zážitek či masáž s léčebnými účinky? Právě pro Vás jsme zkonstruovali naši řadu domácích masážních křesel, které Vám poskytnou nepřeberné množství výhod poskytnutých v klidu Vašeho domova.

EU Střechy s.r.o.

krytiny, šindel, sádrokartony, pokrývač, krytina, – Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce, včetně dodávky materiálů. Izolace plochých střech asfaltovými pásy nebo fóliemi. Střechy realizujeme taškovými krytinami (BRAMAC, TONDACH, KM Beta), šindelem nebo plechovými krytinami SATJAM a LINDAB. Dále provádíme zednické práce související s rekonstrukcí podkroví, montáž sádrokartonů a obklady palubkami. Montujeme střešní okna VELUX, FAKRO. Realizujeme drobné tesařské konstrukce např. zahradní domky, pergoly), ale i kompletní rekonstrukce bytových domů včetně zateplení.

Načítání trvalo 0.2841 sekund.