+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zámková dlažba

Klíčová slova: dlažba, zamkova, chodnik, dlaždice,

E-mail: linkylinky@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. listopadu 2010

Popis: Díky svým vlastnostem je tento typ dlažby určen na chodníky, cesty, dvorky, parkoviště, rampy, pěšiny, terasy a mnoho dalších venkovních ploch. Zámková dlažba je velmi odolná proti vnějším klimatickým vlivům a tak ji nevadí ani horké ani mrazivé počasí.

Web: www.dlazba-zamkova.info

Další související informace

Řasa v jezírku

Koupací jezírko, zahradní jezírko, řasy, voda, – Máte problém s řasou nebo zeleným zákalem ve vašem okrasném případně koupacím jezírku? Likvidace řas a vodního květu přírodními přípravky na bázi společenstev bakterií a mikroorganismů. Čištění jezírek vodním vysavačem. Jak se starat o jezírko?

KOBERCE BRENO, spol. s r.

koberce, běhouny, PVC podlahové krytiny, lepidla, – V síti prodejen po celé ČR nabízíme koberce v metráži pro bytové i komerční účely. Prodáváme kusové koberce, běhouny, PVC podlahové krytiny, lepidla, stěrky, garnýže, kobercové lišty a profily. Zajišťujeme dopravu. Pokládka nebo obšívání koberců.

Plastová okna Budějovice

okna, plastová okna, dveře, zimní zahrady, – Firma Oknoplast-Group vyrábí na zakázku plastová okna, dveře a zimní zahrady z vysoce kvalitních profilů německé firmy VEKA. Svým zákazníkům nabízíme okna nejvyšší kvality.

Načítání trvalo 0.0538 sekund.