+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

zasklívání, montované systémy

Klíčová slova: zasklívání lodžií, zastřešení bazénů, žaluzie, per

E-mail: info@montovane-systemy.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. dubna 2012

Popis: Dodáváme kvalitní zasklívací, zastřešovací a stínící techniku včetně odborné a kvalifikované montáže. Provádíme zasklívání lodžií, zastřešování teras, zasklívání altánů, prosklené pergoly, prosklené verandy, žaluzie, markýzy a zastřešení bazénů.

Web: www.montovane-systemy.cz

Další související informace

Údržba budov - zasklívání

zasklívání lodžií,zasklívání balkonů,rekonstrukce – Údržba budov CZ Schneider s.r.o. Naše firma provádí zasklívání balkonů a lodžií rámovým i bezrámovým systémem, rekonstrukce vstupů panelových domů, zasklívání restaurací a teras, výrobu a montáž zábradlí a další práce.

Rekonstrukce koupelny

rekonstrukce koupelny Praha 4, rekonstrukce – Rekonstrukce koupelny Praha 4: rekonstrukce bytu, rekonstrukce kuchyně, rekonstrukce koupelny. Kompletní rekonstrukce koupelny veškeré instalatérské práce, elektrikářské práce, topenářské práce, zednické práce, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce koupelny či kuchyně.

lodzie-prejda

zasklívání lodžií,výroda + mont.zábradlí a stříšek – Naše firma nabízí systémové zasklívání lodžií a balkónů třemi druhy systémů - posuvné i vyklápěcí, výroba a montáž ocelových a hliníkových zádradlí, výroba a montáž stříšek s výplní sklo, polykarbonát.

Načítání trvalo 0.0849 sekund.