+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zateplení fasád

Klíčová slova: zateplení fasád,zateplení domu

Datum vloľení do katalogu: 11. ?ervna 2012

Popis: Firma ŠVÁRA STAVBY s.r.o. je specializovanou firmou na zateplení fasád a zateplení domu. Využívá pouze kvalitních materiálů, čímž je dosaženo vysokých izolačních vlastností. Do její oblasti působnosti spadá poměrná část ČR.

Web: www.svara-stavby.cz

Další související informace

Zednické práce a nátěry

zateplení domu, rekonstrukce domu, nátěry fasád – Firma Strachota nabízí revitalizaci a zateplování rodinný i panelových domů a budov, zednické práce, malby, nátěry, rekonstrukce bytového jádra, dekorativní nástřiky, omítky a nátěry fasád. Provádíme jak exteriérové, tak interiérové úpravy dle přání zákazníků.

Zateplení fasád - ABZ-zat

zateplení fasád, fasády, zateplení střech – Zateplením fasády moderními zateplovacími systémy Vám dokážeme vytvořit větší tepelnou pohodu v bytech, výrazně snížit spotřebu energií k vytápění budovy, zabránit přehřívání budovy v letních měsících, vizuálně revitalizovat vzhled domu ...

Zateplovací systém KEMA

zateplení domů, zateplovací systém, izolační desky – Nabízíme vnější kontaktní zateplovací systémy KEMATERM. Jsme výrobcem lepících a stěrkovacích hmot pro zateplení domů. Nabízíme vnější kontaktní zateplovací systémy KEMATERM. Jsme výrobcem lepících a stěrkovacích hmot pro zateplení domů.

Načítání trvalo 0.1057 sekund.