+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zateplovacie práce

Klíčová slova: zateplovací práce,

E-mail: zateplovacieprace@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 1. prosince 2011

Popis: Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Věříme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ

Web: zateplovacieprace.webnode.sk/

Další související informace

Čtvrtečka malování a stěh

Stěhování, malování, lakýrnické práce, – Čtvrtečka nabízí stěhování nejen ve městě Praha, Brno a Ostrava. Poskytuje stěhování všeho druhu - stěhování bytů a kanceláří, stěhování archivů a knihoven, stěhování skladů i stěhování kancelářské techniky a prodej krabic na stěhování. Dále nabízí malování, malířské a lakýrnické práce, úklidové práce, likvidaci komunálního odpadu a skladování.

SAXANA GROUP s.r.o.

úklidové práce, mytí oken, čištění koberců, úklid – Čisté pracovní a životní prostředí je základem a nutností. Naše úklidové práce (úklid nebytových prostor) Vám tyto podmínky zajistí a nastaví kvalitní standard, který se stane automatickou součástí všeho dění okolo Vás. V čistotě neznáme kompromisy.

rizikové kácení stromů

rizikové, kácení, stromů, výškové, práce, sníh – Zabýváme se rizikovým kácením stromů a výškovými pracemi pomocí horolezecké techniky. Cenu prací stanovujeme po předchozí prohlídce, kterou pro Vás vykonáme zdarma. Působíme v Moravskoslezském, Zlínském a Olomouckém kraji.

Načítání trvalo 0.0565 sekund.