+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zemní vruty Krinner

Klíčová slova: Zemní vruty,Krinner,zahradní domky,dětské domky.

E-mail: olgasaskova@olgasaskova.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. listopadu 2009

Popis: Zemní vruty jsou moderním základem a ukotvením dřevostaveb bez betonáže pro zahradní domky, dřevěné terasy, altány, pergoly, garážová stání, zahradní houpačky a dětské sestavy. Pomocí zemních vrutů snadno získáte okamžitě zatížitelný, pevný a kdykoliv odstranitelný základ pro zahradní domky a terasy. Zemní vruty jsou vhodné i po stavbu svépomocí, můžete si sami ukotvit zahradní houpačky, dětské sestavy, altány, pergoly, garážové stání.

Web: www.zemni-vruty-krinner.cz

Další související informace

Baránek zemní práce

VÝKOPOVÉ A ZEMNÍ PRÁCE, AUTODOPRAVA, MECHANIZACE – Naše firma Vám nabízí služby z oblasti zemních a výkopových prací, dále dovoz stavebního materiálu a zajišťujeme také mechanizaci a autodopravu. V oblasti zemní práce Vám nabízíme recyklaci štěrku, kompletní zemní práce železničních spodků, výkopy vodovodních a kanalizačních přípojek rodinných domů. Dále nabízíme veškeré terénní úpravy a demolice V oblasti autodopravy provedeme odvoz sutin, zeminy a sypkého materiálu s následným uložením. Dovezeme Vám na místo určení stavební materiál i na paletách. Dokážeme přepravit nadměrný náklad a přepravíme i zemní stroje.

Zemní práce Meškan s.r.o.

zemní práce, nákladní, autodoprava, cesty, – Provádíme zemní, bourací a výkopové práce, včetně nákladní dopravy pro převoz zeminy, drtí a odpadu, nabízíme prodej písku a drtě. Pneuservis - pro osobní a dodávkové vozy zajistíme prodej, opravy a vyvažování pneu, výměny olejů a náplní.

Autojeřáby

pronájem jeřábů, autojeřáby, zemní práce – Pokud jste se rozhodli stavět ve "velkém", jistě se Vaším nepostradatelným pomocníkem stanou naše služby. Nabízíme pronájem jeřábů, jeřábnické, zemní a výkopové práce, nákladní dopravu a autodopravu.

Načítání trvalo 0.0621 sekund.