+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

A. V. Pension Praha

Klíčová slova: A. V. Pension Praha

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 3. srpna 2011

Popis: A. V. Pension Praha, příjemný útulný rodinný penzion nabízí ubytování rodinám i obchodníkům v klidné vilové čtvrti jen pár minut od stanice metra Chodov, s výborným spojením do centra Prahy. <p> Pro naše hosty máme k dispozici osm dvou až tří-lůžkových pokojů.

Web: a-v-pension-praha.hotel.cz

Další související informace

Restaurace Praha 6

restaurace praha 6,v praze, restaurací,restaurant – V naší restauraci Una Bella Canzone Vás rádi přivítáme a uvaříme pro Vás to nejchutnější jídlo, které jste kdy jedli. Říkali jsme si, co Vás, naše potenciální klienty, přesvědčí o tom, že umíme dobře své řemeslo a že si u nás opravdu pochutnáte. Co víc bychom Vám mohli ukázat, než to, jak vaříme. Nabízíme Vám tedy, abyste si uvařili s námi.

Pension Seidl

Pension Seidl, penzion, ubytování – Horský pension Seidl je tradiční dům v typické krkonošské architektuře nabízí svým hostům klidné a útulné ubytování v komfortních dvou-, tří-, čtyř- i pětilůžkových pokojích se sprchou, WC a TV-SAT. Hosté si mohou zapůjčit dětskou postýlku, využívat lyžárnu či úschovnu kol. Bohaté, vydatné a pestré snídaně uspokojí jistě i náročného hosta. Rádi Vám připravíme pro posilnění během dne vydatnou svačinu. Ubytování je možné objednat i s polopenzí.

Středočesksý med

prodej, med, medu, střední čechy, praha – Prodej kvalitního včelího medu. Náš med pochází z produkce domácích včelstev, která sbírají suroviny k výrobě výhradně v čistém venkovském prostředí nacházejícím se v blízkosti chráněné vodárenské nádrže Švihov. Včelařství má v naší rodině mnohaletou tradici, při zpracování medu se proto můžeme opřít o bohaté zkušenosti. Rozvoz po Praze

Načítání trvalo 0.0683 sekund.