+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

A-Sport Hotel Brno

Klíčová slova: A-Sport Hotel Brno

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. srpna 2010

Popis: Hotel se nachází asi 4 km od historického centra Brna, města četných mezinárodních a tuzemských výstav a veletrhů, dějiště závodů silničních motocyklů, které se pořádají na okruhu T. G. Masaryka. V blízkosti se nachází výpadovka na Svitavy i na dálnici Dl. Jen pár km vás dělí od brněnské přehrady a zoologické zahrady v Bystrci Z hotelu je také výborná dostupnost do centra města.

Web: a-sporthotel.hotel.cz/

Další související informace

Hotel Diana

Hotel Diana – HOTEL DIANA v Harrachově patří mezi typické horské rodinné hotely. Byl postaven v místě, které svým návštěvníkům nabízí příjemný výhled na Krkonoše, relaxaci i široké možnosti aktivního odpočinku. Leží ve výšce 650m nad mořem, deset minut chůze z centra Harrachova, obklopen krásnou a klidnou přírodou.

Hodinový hotel Flóra

hodinový hotel Flóra – Hodinový hotel, apartmán Flóra, Praha 2, nabízí diskrétní ubytování v Apartmánovém stylu klientům, párům, jedincům. Tv, DvD, rádio/MP3 přehrávač, minibar, velká vířivá vana whirpool (až pro 3 osoby), sprchový kout a wc, župany.

Mgr. Marie Plevová

psychologická poradna Brno – Psychologická poradna Brno. Mgr. Marie Plevová nabízí poradenství a psychoterapii pro děti, dospělé i páry. Pomoc při výchově a vzdělávání dětí. Terapie probíhá v příjemném prostředí poradny v klidné části města Brna.

Načítání trvalo 0.0555 sekund.