+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

A-Sport Hotel Brno

Klíčová slova: A-Sport Hotel Brno

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. srpna 2010

Popis: Hotel se nachází asi 4 km od historického centra Brna, města četných mezinárodních a tuzemských výstav a veletrhů, dějiště závodů silničních motocyklů, které se pořádají na okruhu T. G. Masaryka. V blízkosti se nachází výpadovka na Svitavy i na dálnici Dl. Jen pár km vás dělí od brněnské přehrady a zoologické zahrady v Bystrci Z hotelu je také výborná dostupnost do centra města.

Web: a-sporthotel.hotel.cz/

Další související informace

Hotel Paganini

Hotel Paganini, ubytovani, hotel – Hotel Paganini se nachází v samém centru městečka s nejdelším názvem v českých zemích ležícího na obou březích Labe v úrodné Polabské nížině. Do hlavního města Prahy je to jen několik minut jízdy automobilem. Samotná oblast je velmi přitažlivá přírodními podmínkami, vodními plochami vhodnými pro rekreaci a cyklostezkami v lužních lesích i dostatkem možností ke sportování. Náš hotel je připraven Vám poskytnout veškerý komfort a kvalitní služby. Věříme, že splníme veškerá Vaše očekávání příjemného pobytu a z mnoha důvodů se k nám budete rádi vracet.

Hotel Pytloun Ostrov v Tisé

Hotel Pytloun,Ostrov u Tisé,rybaření,relaxační – Elegantně zařízené pokoje a apartmány hotelu Pytloun Ostrov v Tisé, které nabízí komfort ubytování čtyřhvězdičkového hotelu. Každý pokoj má svoji atmosféru, danou jednak půdorysem a jednak výhledem na okolní krajinu. K vybavení pokojů patří koupelna s vanou se sprchovou zástěnou / sprchovým koutem, WC, toaletní potřeby, fén, minibar, trezor, pracovní stůl, TV, internet.k dispozici restaurace s výjimečnou nabídkou kulinářských specialit

Hotel PERLA v Jindřichově Hradci

Hotel PERLA ,ubytování Jindřichův – Hotel Perla je tříhvězdičkový hotel ve zrekonstruované secesní budově v Jindřichově Hradci nedaleko historického centra města.K ubytování je zde připraveno 12 pokojů mezonetového typu jedno, dvou a vícelůžkových, každý je vybavený sociálním zařízením, televizí, chladničkou, radiobudíkem a telefonem.Ve stylově zařízené restauraci a samostatném salonku nabízí výbornou českou kuchyni, hotová jídla i minutky.Sklepní vinárna hotelu Perla zajišťuje kompletní služby pro pořádání různých společenských akcí, rodinných oslav, svateb apod. Kapacita bar s 10 místy a salonek 25 míst.

Načítání trvalo 3.0090 sekund.