+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

A-Sport Hotel Brno

Klíčová slova: A-Sport Hotel Brno

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. srpna 2010

Popis: Hotel se nachází asi 4 km od historického centra Brna, města četných mezinárodních a tuzemských výstav a veletrhů, dějiště závodů silničních motocyklů, které se pořádají na okruhu T. G. Masaryka. V blízkosti se nachází výpadovka na Svitavy i na dálnici Dl. Jen pár km vás dělí od brněnské přehrady a zoologické zahrady v Bystrci Z hotelu je také výborná dostupnost do centra města.

Web: a-sporthotel.hotel.cz/

Další související informace

Segway v Brně

Segway, Segway Brno – Půjčujeme vozítka Segway v centru Brna za super ceny. Půjčujeme vozítka Segway v centru Brna za super ceny. Půjčujeme vozítka Segway v centru Brna za super ceny. Půjčujeme vozítka Segway v centru Brna za super ceny.

AXA Hotel

AXA Hotel – Hotel AXA již tradičně, po více než sedmdesát let, zajišťuje komplexní hotelové služby na té nejvyšší úrovni. Nabízíme Vám příjemný odpočinek v centru města spojený s pohodlným a klidným ubytováním, s možností sportu i relaxace.

HOTEL MLÝN ve Velehradu

HOTEL MLÝN ,ubytování ve – Hotel Mlýn Velehrad nabízí ubytování v 27 pokojích s celkem 50 pevnými lůžky a další možností přistýlek (ve složení 4 jednolůžkové pokoje, 19 dvoulůžkových pokojů, 2 juniorsuite a 2 apartmá). Dva pokoje jsou bezbariérové. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení s vanou nebo sprchou, TV se satelitním příjmem, telefon s přímou volbou a minibar. Hosté mohou na pokojích využít i bezdrátové připojení k síti internet. V suterénu hotelu se nachází sauna a malé fitness. K dispozici jsou jízdní kola, stolní tenis.

Načítání trvalo 0.0795 sekund.