+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

A5A pension

Klíčová slova: ubytování karlovy vary,pensiony v karlových varech

E-mail: a5a@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?nora 2010

Popis: Poskytujeme bytováni v klidové části Karlových Varů jen 5 minut pěšky od centra města. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky - ADSL internet,TV-SAT,lednička a vlastní soc.zařízení na pokojí.Kompletně zařízená kuchyně k dispozici

Web: www.a5a.cz

Další související informace

Apartmány Lipno

ubytovani lipno, apartmany lipno, cerna v posumavi – Příjemná dovolená na Lipně! Chcete strávit letní dovolenou v jednom z nejoblíbenějších rekreačních oblastí v Čechách? V bezprostřední blízkosti největšího českého umělého jezera Lipno? Tak neváhejte a využijte naší nabídky levného ubytování v apartmánech U Jezera! O lokalitě Apartmány U Jezera se nacházejí ve výšce cca 760 m n. m., asi 1,5 km od obce Černá v Pošumaví, která je svou polohou významným místem Lipenské oblasti. Šířka vodní nádrže poskytuje velmi příznivé podmínky pro nejrůznější vodní sporty (jachting, windsurfing), na své si ale přijdou i příznivci klidnějšího prožití dovolené - desítky pláží Lipenského jezera přímo lákají ke slunění a koupání. V neposlední řadě je nutno zmínit možnost rybaření, Lipenské jezero je dokonce nazýváno rybařským rájem. Značná část Lipenska zasahuje do chráněné krajinné oblasti Šumava, což umožňuje zachovat unikátní přírodní krásy tohoto kraje především na pravém břehu Lipna. Pro toho, kdo chce svou dovolenou strávit aktivním odpočinkem a zároveň se pokochat nádhernou přírodní scenérií, je určeno množství turistických i cyklistických stezek.

Penzion Zubr v Nedvědicích

penzion, ubytování, Penzion Zubr, ubytování v – Penzion Zubr se nachází v Nedvědicích, v malebném údolí na břehu řeky Svratky, nedaleko hradu Pernštejn a Vírské přehrady. V Okrese Žďár nad Sázavou. Penzion Zubr má 10 dvoulůžkových pokojů a jeden rodinný apartmán, který se skládá ze dvou pokojů (větší dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek), menší dvoulůžkový pokoj (dětský pokoj), zádveří a koupelny s WC. Možnost celodenního stravování v restauraci s kuřáckou a nekuřáckou částí a venkovní terasou s možností grilování.

EUROPENZION v Karlových Varech

EUROPENZION,ubytování v Karlových – Centrum města Karlovy Vary je dobře dostupné MHD. Ve vzdálenosti 3 km od penzionu se náchází lázeňská kolonáda s řadou minerálních pramenů, restaurací, lázeňských domů, parků. Penzion má k dispozici 15 pokojů s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha).Po celém areálu je bezbariérový přístup s využitím výtahu. Uzamykatelné parkoviště s kapacitou 9 vozů. V ceně je zahrnuta snídaně, parkování i lázeňská taxa.

Načítání trvalo 0.1292 sekund.