+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

A5A pension

Klíčová slova: ubytování karlovy vary,pensiony v karlových varech

E-mail: a5a@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?nora 2010

Popis: Poskytujeme bytováni v klidové části Karlových Varů jen 5 minut pěšky od centra města. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky - ADSL internet,TV-SAT,lednička a vlastní soc.zařízení na pokojí.Kompletně zařízená kuchyně k dispozici

Web: www.a5a.cz

Další související informace

Ubytování Jeseníky - turi

ubytování jeseníky, kultura v jeseníkách, – Informační turistický portál. Najdete zde ubytování jeseníky, letní zábavu v jeseníkách, zimní střediska jeseníky, sjezdovky, kulturní akce v Jeseníku, Šumperku a Bruntále, informace o stavu sněhu a průjezdnost silnic v Jeseníkách a další informace.

Dovolená v Tunisku

Tunisko, dovolená v Tunisku, ubytování Tunisko – Jestliže toužíte po exotické dovolené v zemi, kde na vás čekají dlouhé pláže, které omývá teplé a čisté moře, zamiřte do Tuniska. Veškeré důležité informace o pobytu v této zemi pak naleznete na našich webových stránkách.

Eurovíkend v kouzelném Be

Berlín, zájezdy do Berlína, ubytování v Berlíně – Berlín, hlavní město Německa, patří mezi jedno z nejmladších, ale nejrychleji se rozvíjejících měst v Evropě. Pro turisty jsou bezpochyby nejatraktivnější zdejší historické památky, kterých se zde po bombardování města dochovali jen v malém množství.

Načítání trvalo 3.0074 sekund.