+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aaron Pension

Klíčová slova: Aaron Pension, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 9. dubna 2011

Popis: Pension AARON je nově postavený a otevřený rodinný pension nabízející všem hostům příjemný a klidný pobyt v centru Prahy. Jeho velkou výhodou je umístění v klidné ulici pouze 5 minut od historického centra Prahy. Pension AARON je situován v těsné blízkosti stanice metra B - Křižíkova - 100m, a stanice tramvají - 150m. Historické centrum je vzdáleno pouze 3 zastávky tramvají, nebo 2 zastávky metrem. Vaše auto je možné zaparkovat na ulici před pensionem, nebo na blízkém hlídaném parkovišti.

Web: aaron-pension.penzion.cz/

Další související informace

Levné ubytování Krumlov

český krumlov penzion, ubytování v Českém Krumlově – Hledáte příjemné ubytování v Českém Krumlově? Ubytování pouze kousek od centra města, historické části a přitom za levno? Pak je tu pro Vás Pension INGRID. Pension INGRID Vám nabízí vlastní garáž a parkoviště, připojení na internet 24 hodin denně, každý pokoj má záchod a koupelnu. Zároveň Vám nabízíme vynikající snídaně a možnost ubytování Vašeho domácího mazlíčka. V blízkosti pensionu je půjčovna lodí, kol, fitness studio, plavecký bazén, o něco dále střelnice, či jízda na koních.

Ubytování Marie

Ubytování Marie, penzion, ubytovani – Marie Kupcová Vám nabízí celoroční ubytování v Líbeznicích. Líbeznice leží severně od Prahy. Je zde velmi dobré autobusové spojení s Prahou a Mělníkem. Jezdí zde i městská hromadná doprava. Do centra Prahy trvá jízda autobusem 20 minut. Ubytování poskytujeme v samostatném stavení, které sousedí s našim rodinným domem. K dispozici jsou 2 dvoulůžkové pokoje v každém je možnost přistýlky.

Penzion U Potoka

Penzion U Potoka, penzion, ubytovani – Náš penzion leží na břehu Nezdického potoka v obci Nezdice na Šumavě pod zlatonosným vrchem Ždánov, v Klostermannem opěvovaném kašperskohorském Podlesí. V penzionu U Potoka je možno využít společenskou místnost s hernou. Tato společenská místnost se nachází mimo vlastní objekt penzionu a je určena pro příjemné posezení s přáteli, ať už uvnitř u krbu nebo na venkovní terase s udírnou.

Načítání trvalo 7.8729 sekund.