+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ABEX HOSTEL

Klíčová slova: ABEX HOSTEL

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 18. prosince 2010

Popis: Hostel ABEX nabízí levné ubytování v Praze a to jak pro jednotlivce, tak pro početnější skupiny. V našem Hostelu máte možnost krátkodobého i dlouhodobého ubytování. Sociální zařízení (WC a sprchy) náleží vždy k oddílu po čtyřech pokojích, což Vám zaručuje velmi hygienické prostředí na těchto místech. O sociální zařízení – stejně jako o ostatní prostory – se budou pečlivě starat zaměstnanci námi najaté úklidové služby. V komlexu ubytovny je možnost připojení k internetu na vlastních noteboocích WIFI. Parkování u Hostelu je zdarma.

Web: abex.hotel.cz/

Další související informace

ARPACAY hostel

ARPACAY hostel – ARPACAY hostel je moderní hostel pro mladé v centru Prahy. Během 10 - 15 minut jste schopni tramvají či metrem dosáhnout na všechna místa v centru Prahy a nejste tak nuceni trávit většinu vašehu pobytu v MHD.<p> Ubytování si můžete vybrat ze široké nabídky 2 - 8 lůžkových pokojů a my všichni se vynasnažíme, abyste se u nás cítili jako doma. Po příjezdu dostanete proti záloze 300,- Kč/pokoj vlastní klíč, takže máte volný přístup do hostelu v jakoukoliv denní i noční hodinu. V hostelu naleznete 5 PC s rychlým připojením k Internetu ZDARMA + WIFI ve všech pokojích. Hlídané parkoviště najdete na Knížecí asi 300 m od hostelu (160,- Kč/den).

Hostel in Prague

Hostel in Prague, hostel Prague center – Hostel in Prague: Come and visit us in the HEART OF PRAGUE, in the historical barocco building from 18th century. We are ideally located in the most historical and central area, within walking distance to all major attractions, and interesting spots of Prague. Hostel HOMEŸ make you feel right at home .We offer a personal, cozy atmosphere in an exciting city, comfort at budget prices.

ABEX Ubytovna v Praze

ABEX Ubytovna,ubytování v – Hostel ABEX nabízí levné ubytování v Praze a to jak pro jednotlivce, tak pro početnější skupiny. V našem Hostelu máte možnost krátkodobého i dlouhodobého ubytování. Sociální zařízení (WC a sprchy) náleží vždy k oddílu po čtyřech pokojích, což Vám zaručuje velmi hygienické prostředí na těchto místech. O sociální zařízení &#8211; stejně jako o ostatní prostory &#8211; se budou pečlivě starat zaměstnanci námi najaté úklidové služby. V komlexu ubytovny je možnost připojení k internetu na vlastních noteboocích WIFI.Parkování u Hostelu je zdarma.

Načítání trvalo 0.0538 sekund.