+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ABEX HOSTEL

Klíčová slova: ABEX HOSTEL

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 18. prosince 2010

Popis: Hostel ABEX nabízí levné ubytování v Praze a to jak pro jednotlivce, tak pro početnější skupiny. V našem Hostelu máte možnost krátkodobého i dlouhodobého ubytování. Sociální zařízení (WC a sprchy) náleží vždy k oddílu po čtyřech pokojích, což Vám zaručuje velmi hygienické prostředí na těchto místech. O sociální zařízení – stejně jako o ostatní prostory – se budou pečlivě starat zaměstnanci námi najaté úklidové služby. V komlexu ubytovny je možnost připojení k internetu na vlastních noteboocích WIFI. Parkování u Hostelu je zdarma.

Web: abex.hotel.cz/

Další související informace

Levné ubytování České Bud

levné ubytování české budějovice, hostel české bud – Ubytovna Stavounion nabízí dostupné ubytování na slušné úrovni nedaleko centra Českých Budějovic, vlakového a autobusového nádraží a obchodního centra Mercury. Ubytování je poskytováno v dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Základní cena je 200 Kč za osobu a noc včetně všech místních poplatků. Při delším pobytu je cena 170 Kč (od 2 nocí) a 140 Kč (od 8 nocí). Pro informace ohledně delších pobytů nás prosím kontaktujte.

Hostel a turistická ubyto

Hostel a turistická ubytovna Milánská, ubytovna – Turistická ubytovna a hostel Milánská je umístěna v parkovém areálu s výhledem z oken pokojů a studií do zahrady. Hostel je kompletně bezbariérový s pohodlným přístupem z parkoviště před budovou až do pokojů s bezbariérovými koupelnami. Ubytovací zařízení je rozděleno na hostel a turistickou ubytovnu,ubytování poskytujeme v jedno, dvou a třílůžkových pokojích se sociálním zařízením společným vždy pouze pro dva pokoje.

Hostel Mikoláše Alše v Praze

Hostel Mikoláše Alše,ubytování v – Ubytování v centru Prahy - Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze nabízí ubytování v hostelu Mikoláše Alše, Na Výšinách 2, Praha 7 - Bubeneč. Hostel se nachází v centru Prahy, cca 15 min. pěšky od Pražského hradu.Podmínky ubytování:ubytovat se lze nejdříve od 15 hodin,v den odjezdu je nutné opustit pokoj nejpozději v 11 hodin,rezervace pokoje je platná nejdéle do 19 hodin v den příjezdu (v případě pozdějšího příjezdu informujte o této skutečnosti telefonicky recepci),recepce hostelu je otevřena 24 hodin denně .

Načítání trvalo 1.6603 sekund.