+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Abraka Mini hotel

Klíčová slova: Abraka Mini hotel, hotel, ubytování

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 23. b?ezna 2011

Popis: Malý rodinný hotel Abraka s domácí atmosférou vás zve do svých pohodlně zařízených pokojů. Hotel Abraka se nachází ve středověké kompletně zrestaurované budově situované ve středu Českého Krumlova. Ubytovací kapacita hotelu Abraka činí 18 lůžek - apartmán, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, televizí se satelitem.

Web: abraka-mini-hotel.penzion.cz/

Další související informace

Old Town Square Hotel

Old Town Square Hotel, hotel, ubytovani – Hotel Old Town Square se nachází v historické budově z 13 století, uvnitř na Vás však čeká absolutní komfort a moderní design. Hotel se nachází v samotném centru historické Prahy a z jeho oken je nádherný výhled na Orloj, hrad a mnoho dalších historických památek. Hotel má 10 jedinečných pokojů, skládajících se ze 3 dvoulůžkových pokojů, 3 pokojů pro juniory a 4 rodinných pokojů, které jsou označeny standardem 5* a vybaveny nábytkem moderního designu. Hotel nabízí ubytování včetně snídaně a dalších služeb, např. zprostředkování tůr, hlídání dětí, beauty služby, zajištění taxi přepravy a mnoho dalších, včetně business služeb pro naší corporátní klientelu.

Hotel Pratol

Hotel Pratol, hotel, ubytovani – Svým vybavením vyhovuje Hotel Pratol širokému spektru návštěvníků. Ti, kteří zde chtějí strávit rodinnou dovolenou, ocení kromě již zmiňované výhodné polohy účelně vybavené pokoje s vlastním příslušenstvím, příjemnou restauraci a rovněž bazén a saunu, které dokáží zpříjemnit pobyt i při nepříznivém počasí V hotelu je k dispozici WiFi připojení k internetu, na recepci je možné zapůjčení vysoušeče vlasů, rovněž je zde prodej suvenýrů, nápojů, cigaret a základních hygienických potřeb.

Hotel Peregrin v Českém Krumlově

hotel, ubytování, hotel Peregrin , ubytování v – Hotel Peregrin v Českém Krumlově nabízí ubytování v centru města v 9 prostorných 2lůžkových pokojích a 1 apartmánu. K dispozici je také bezbariérový pokoj v úrovni přízemí. Z některých pokojů je krásný výhled na zámek. Českokrumlovská restaurace je v sesterském hotelu Švamberský dům jen 100 metrů vzdušnou čarou od hotelu Peregrin. Nabízí příjemné posezení u otevřeného ohně nebo na letní terásce. Z hotelu Peregrin jsou nejzajímavější místa Českého Krumlova vzdálená jen pár kroků.

Načítání trvalo 2.5961 sekund.