+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Abraka Mini hotel

Klíčová slova: Abraka Mini hotel, hotel, ubytování

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 23. b?ezna 2011

Popis: Malý rodinný hotel Abraka s domácí atmosférou vás zve do svých pohodlně zařízených pokojů. Hotel Abraka se nachází ve středověké kompletně zrestaurované budově situované ve středu Českého Krumlova. Ubytovací kapacita hotelu Abraka činí 18 lůžek - apartmán, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, televizí se satelitem.

Web: abraka-mini-hotel.penzion.cz/

Další související informace

Hotel Javor

Hotel Javor, hotel, ubytovani – Hotel Javor se nachází v tichém, zalesněném údolí těšínských Beskyd v malebné obci Řeka. Klidné horské prostředí hotelu je jako stvořené pro odpočinek a láká v každé roční době k vycházkám do kouzelné přírody, v létě ke koupání ve vyhřívaných bazénech a v zimních měsících k lyžování či sáňkování. Celková kapacita je 67 lůžek a 30 přistýlek.

Hotel Pratol

Hotel Pratol, hotel, ubytovani – Svým vybavením vyhovuje Hotel Pratol širokému spektru návštěvníků. Ti, kteří zde chtějí strávit rodinnou dovolenou, ocení kromě již zmiňované výhodné polohy účelně vybavené pokoje s vlastním příslušenstvím, příjemnou restauraci a rovněž bazén a saunu, které dokáží zpříjemnit pobyt i při nepříznivém počasí V hotelu je k dispozici WiFi připojení k internetu, na recepci je možné zapůjčení vysoušeče vlasů, rovněž je zde prodej suvenýrů, nápojů, cigaret a základních hygienických potřeb.

Hotel Krakonoš v Rokytnici nad Jizerou

hotel, ubytování, hotel Krakonoš, ubytování v – Rodinný Hotel Krakonoš se nachází v centru města Rokytnice nad Jizerou v nadmořské výšce 600 m v západní části Krkonoš. Hotel nabízí sál se 60 místy pro pořádání kongresů a firemních prezentací. V restauraci, vinárně, klubovně či na recepci mají hosté možnost se připojit k internetu zdarma pomocí WiFi. Na recepci a v dětském koutku je pak samostatné PC připojení k internetu. Parkování na hotelovém parkovišti je taktéž zdarma. Pro Váš volný čas je na klubovně připraven biliárd, karambol, elekrické šipky, stolní fotbal, dotykové kvízy, jukebox, stolní hry atd.

Načítání trvalo 0.0775 sekund.