+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Agrocentrum Ohrada

Klíčová slova: Agrocentrum Ohrada, ubytovani, penzion

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 8. kv?tna 2011

Popis: Agrocentrum Ohrada se nachází v malebné moravské vesnici Vísky. Centrum bylo vybudováno a otevřeno v roce 2004. Od roku 2006 je v provozu vnitřní bazén, relaxačně rehabilitační část s masážemi, perličkovými koupelemi, elektroléčbou a fitness. Agrocentrum Ohrada svým hostům nabízí především odpočinek a klid na vesnici v blízkosti lesů a přírody. Svůj volný čas u nás můžete trávit např. jízdou na koních nebo v krytém bazénu, okolní krajina přímo vybízí k turistickým nebo cykloturistickým výletům.

Web: agrocentrum-ohrada.hotel.cz/

Další související informace

Penzion Romantik

Penzion Romantik, ubytování, penzion – Pension Romantik se nachází na východním okraji Šumavy v malebném městečku Rožmberk nad Vltavou. Dominantou obce je hrad z počátku 13. století, pod nímž se vine řeka Vltava, která dokresluje poklidnou atmosféru tohoto místa. V Pensionu Romantik je pro hosty přichystané apartmá a 12 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením. Kromě ubytovacích služeb návštěvníkům Rožmberku rádi zajistíme návštěvu hradu Rožmberk, vyjížďku na koni nebo zapůjčímě loďku na projížďku po řece Vltavě.

Penzion Nevada v Písku

penzion, ubytování, penzion Nevada, ubytování v – Penzion Nevada v Písku nabízí levné ubytování a najdete jej v klidové části historického města 300 m od řeky Otavy, 300 m od náměstí a 150 m od plaveckého bazénu. Nabízí 3-5lůžkové pokoje. Celková kapacita ubytování je 40 lůžek. WC a sprchy jsou k dispozici ve společných prostorách. Každý pokoj je vybaven zásuvkou pro TV příjem. Bar s 80 místy k sezení je denně otevřený od 16:00 do 02:00. Pro pobavení k dispozici kulečník, šipky a dále herní a výherní automaty.

Penzión Medený Hámor v Banskej Bystrici

penzión, ubytovanie, penzion, ubytování, Penzión – Penzión*** Medený Hámor je umiestnený neďaleko centra Banskej Bystrice, asi 10 min. chôdze a 3 min. autom. Je ľahko prístupný z cestného ťahu Banská Bystrica - Donovaly. Ponúka Vám ubytovanie v jednoposteľových, dvojposteľových a trojposteľových izbách a v troch dvojposteľových apartmánoch s možnosťou dvoch prísteliek. V reštaurácii máte možnosť stravovania počas celého dňa. K dispozícii je aj školiaca miestnosť pre 35 osôb. Vybavená je premietacím plátnom, magnetickou tabuľou, štyrmi prípojkami na internet a samostatnou kuchynkou.

Načítání trvalo 2.4209 sekund.