+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Albion Hotel Prague Congr

Klíčová slova: Albion Hotel Prague Congress Center

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 10. z??? 2010

Popis: Hotel Albion nabízí ubytování v různých kategoriích pokojů. Nyní můžete využít i služeb wellness centra. Parkování v areálu je zdarma, stejně tak WiFi ve společných prostorách celého hotelu. Hotel Albion nabízí ubytování v různých kategoriích pokojů. Nyní můžete využít i služeb wellness centra. Parkování v areálu je zdarma, stejně tak WiFi ve společných prostorách celého hotelu.

Web: albion-hotel-praguehotelcz.hotel.cz/

Další související informace

Hotel Prague City

Hotel Prague City, hotel, ubytování – Tato lokalita je vhodná jako začátek Vaší cesty Prahou. Lehce a rychle se dostanete k většině slavných Pražských památek. Pension Prague City nabízí parkování ve vlastní garáži, možno zaparkovat i autobus. Recepce je otevřena denně od 7.30 do 22.00. Hosté obdrží vlastní klíč od vchodu a pokoje. Možnost zapůjčení mobilního telefonu v recepci (záloha za jeden telefon 1000,- Kč).

Hotel 123 Prague

hotel 123,hotel123 Prague ,hotel výstaviště – Hotel 123 se nachází 300 metrů od vlakového nádraží Praha Holešovice, pár kroků odparku Stromovka a zastávky tramvaje Výstaviště.Nabízí koupelnu v každém pokoji,Wi-Fi, stolní fotbal,stejně jako Wii v baru.

Načítání trvalo 2.7584 sekund.