+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Albion Hotel Prague Congr

Klíčová slova: Albion Hotel Prague Congress Center

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 10. z??? 2010

Popis: Hotel Albion nabízí ubytování v různých kategoriích pokojů. Nyní můžete využít i služeb wellness centra. Parkování v areálu je zdarma, stejně tak WiFi ve společných prostorách celého hotelu. Hotel Albion nabízí ubytování v různých kategoriích pokojů. Nyní můžete využít i služeb wellness centra. Parkování v areálu je zdarma, stejně tak WiFi ve společných prostorách celého hotelu.

Web: albion-hotel-praguehotelcz.hotel.cz/

Další související informace

Hotel 123 Prague

hotel 123,hotel123 Prague ,hotel výstaviště – Hotel 123 se nachází 300 metrů od vlakového nádraží Praha Holešovice, pár kroků odparku Stromovka a zastávky tramvaje Výstaviště.Nabízí koupelnu v každém pokoji,Wi-Fi, stolní fotbal,stejně jako Wii v baru.

TOP CityLine Primavera hotel and Congress centre v Plzni

TOP CityLine Primavera hotel and Congress – Srdečně vítejte v PRIMAVERA Hotel & Congress centre, moderním, nově vybudovaném 4 hvězdičkovém hotelu v Plzni! Nabízíme kvalitní ubytování v celkem 87 dvoulůžkových klimatizovaných pokojích a 4 apartmánech. Všechny pokoje jsou vybavené LCD TV s 20. televizními stanicemi, některé s možností přijímat satelitní programy, koupelnou s vanou, sprchou a bidetem. Vysokorychlostní internet ve všech prostorech hotelu a pokojích LAN i WiFi – ZDARMA. Součástí hotelu je i restaurace Primavera s venkovní terasou, vinárna-bar a café. Ochutnejte u nás vynikající českou i mezinárodní kuchyni.

Načítání trvalo 0.0633 sekund.